ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

 КИЇВЩИНА

 Київська область розташовується в центральній частині України, рівномірно на правому і лівому берегах Дніпра. Клімат помірно-континентальний, з м'якою зимою і нежарким літом. Рельєф території злегка хвилястий, рівнинний, з невеликим нахилом з півдня на південний захід убік Дніпра і Десни, де він переходить у Придніпровську низовину.

В області знаходиться кілька кліматичних курортів Конча-Заспа, Ворзель. Ірпінь. М'який клімат, чисте повітря, насичений киснем і ароматом хвої, захищеність від вітру, відносно рівний добовий розподіл температури, вплив Дніпра сприяє проведенню кліматолікування.

Конча-Заспа знаходиться недалеко від міста Києва на березі одного з рукавів Дніпра в мальовничому сосновому лісі, де розташовані відомчі бази відпочинку й урядові дачі. Ворзель є частиною величезного лісового масиву західної поліської частини Київської області. Ліс складається переважно із сосон, дубів, беріз, лип, білої акації, кленів і інших листяних порід дерев і чагарників. На окраїні селища Ворзель знаходиться мальовниче озеро улюблене місце відпочинку.

Досить ефективним є тут лікування захворювань серцево-судинної системи і функціональних захворювань нервової системи. Тому про користь перебування на курорті Ворзель неодноразово говорили перші популяризатори його академіки Ф.Г. Яновський, Н.Д. Стражеско, що направляли своїх пацієнтів на відпочинок у цю місцевість і, спостерігаючи за станом їх здоров'я, дійшли висновку про цілющий вплив курортних факторів Ворзеля.