ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП Санаторій «Україна»

Санаторій «Україна» розташований в самому мальовничому куточку курорту Ворзель, неподалік від м. Києва. М'який клімат, чисте повітря, насичене киснем та ароматом хвої, захищеність від вітру створюють прекрасні умови для відпочинку та оздоровлення дітей з батьками.

Оздоровниця спеціалізована для санаторно-курортного лікування  кардіологічних хворих з ішемічною хворобою серця, різними видами аритмії, станами після хірургічного втручання на серці, після гострого інфаркту міокарду, з артеріальною гіпертензією, вегето-судинною дистонією, ревматизмом, варикозною хворобою, а також захворюваннями органів травлення та дихання. В санаторії працює спеціалізоване реабілітаційне відділення для відновлювального лікування  дітей у супроводі батьків з захворюваннями органів серцево-судинної  системи, органів травлення та дихання.

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 
 - захворювання системи кровообігу, органів дихання та травлення;

Показання:

ХІХС з НК не вище ІІА стадії без тяжких порушень серцевого ритму та провідності, гіпертонічна хвороба І і ІІ ст. доброякісного перебігу без частих гіпертонічних кризів, ревматичні хвороби серця, неактивна фаза з НК не вище ІІА ст., хронічний гастродуоденіт в стадії ремісії, гостро-езофагеальний рефлюкс, виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки в стадії ремісії, хронічний холицестит у стадії ремісії, дискінезія жовчного міхура, постхолецистектомічний синдром, хронічні гепатити в стадії ремісії, хронічний панкреатит в стадії ремісії, хронічний коліт в стадії ремісії.


Протипоказання:

ХІХС з тяжким порушенням серцевого ритму і провідності, з серцевою недостатністю ІІА стадії, стенокардія 4ФК, гіпертонічна хвороба ІІ стадії кризовий перебіг, гіпертонічна хвороба ІІІ стадії зі стійкою неврологічною симптоматикою, злоякісним перебігом, захворювання органів травлення в стадії загострення, загальні протипоказання для направлення хворих на санаторне лікування.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

клімато-, бальнео-, озокеритолікування; апаратна фізіотерапія, лікувальна фізкультура, масаж, питне водолікування психотерапія, дієтотерапія, невідкладна медична допомога, в тому числі стоматологічна. Діагностичні процедури, що входить у вартість путівки: клінічні аналізи крові та сечі, електрокардіографія, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

ректороманоскопія, гідроколонотерапія, гідролазерне зрошення ясен.
 
 - реабілітаційне відділення для лікування дітей із захворюваннями органів травлення у супроводі батьків;

Показання:

хронічний гастрит з нормальною, зниженою та підвищеною секрецією у фазі ремісії, хронічний гастродуоденіт з нормальною, зниженою та підвищеною секрецією у фазі ремісії, виразкова хвороба в стадії клінічної ремісії, хронічний гепатит без активності, хронічні холецистити, холангіти, холецистохолангіти в стадії ремісії, дискінезії жовчного міхура і жовчовивідних шляхів, жовчнокам'яна хвороба, позаприступний період, хронічні гепатити в стадії клініко-лабораторної ремісії, диспанкреатит, реактивний панкреатит, хронічний панкреатит у стадії ремісії, функціональні захворювання кишечника (синдром подразнення кишечника) , хронічний ентерит, хронічний коліт у стадії ремісії.


Протипоказання:

хронічні гастрити, гастродуоденіти та виразкова хвороба в стадії загострення, хронічні захворювання печінки і жовчовідвідних шляхів у період загострення та протягом 3 міс після нього, цироз печінки з клінічними симптомами декомпенсації і портальної гіпертензії, хронічний ентерит, хронічний коліт у стадії загострення, загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування дітей.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

бальнео-, озокеритолікування, апаратна фізіотерапія, психотерапія, лікувальна фізкультура, питне водолікування, масаж, дієтотерапія, фітотерапія, невідкладна медична допомога, в тому числі стоматологічна.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

клінічні аналізи крові та сечі, біохімічні дослідження, тимолова проба, білірубін, АЛТ, АСТ, глюкоза крові, комп'ютерна електрокардіографія, ультразвукове обстеження органів черевної порожнини.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

 - реабілітаційне відділення для лікування дітей із захворюваннями органів дихання у супроводі батьків;

Показання:

захворювання верхніх дихальних шляхів в стадії ремісії: хронічний тонзиліт, аденоїдні вегетації, хронічний фарингіт, рецидивуючий ларинготрахеїт, хронічний риніт; хронічний назофарингіт, діти, що часто хворіють гострими респіраторними захворюваннями; захворювання нижніх дихальних шляхів в стадії ремісії: хронічний обструктивний бронхіт, рецидивуючий бронхіт, вторинна хронічна пневмонія на тлі аномалій розвитку бронхолегеневої системи, бронхіальна астма, муковісцидоз, стан після операційного лікування вад розвитку бронхолегеневої системи.


Протипоказання:

всі показані захворювання в гострому періоді та в стадії декомпенсації, загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування дітей.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

спелеотерапія, бальнео-, озокеритолікування, апаратна фізіотерапія, психотерапія, лікувальна фізкультура, питне водолікування, масаж, дієтотерапія, невідкладна медична допомога, в тому числі стоматологічна.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

клінічні лабораторні аналізи крові та сечі; біохімічні дослідження; комп'ютерна електрокардіографія, дослідження функцій зовнішнього дихання.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

 - реабілітаційне відділення для лікування дітей із захворюваннями серцево-судинної системи у супроводі батьків;

Показання:

неактивна фаза ревматизму з проявами міокардіосклерозу, ревматичні вади серця в стані компенсації, вторинні кардіопатії, вроджені вади серця в стані компенсації з недостатністю кровообігу І ст., ревматоїдний артрит в стадії ремісії, первинна артеріальна гіпертензія в дитячому і підлітковому віці.


Протипоказання:

недостатність кровообігу вища за 1 ступінь, всі показані захворювання в гострому періоді та в стадії декомпенсації, загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування дітей.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

клімато- бальнео-, озокеритолікування, лікувальна фізкультура, психотерапія, питне водолікування, апаратна фізіотерапія, масаж, дієтотерапія, невідкладна медична допомога, в тому числі стоматологічна.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

клінічні лабораторні аналізи крові та сечі, біохімічні дослідження: ревмопроби, тимолова проба, білірубін, АЛТ, АСТ, глюкоза крові, комп'ютерна електрокардіографія, ультразвукове обстеження серця та органів черевної порожнини.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

 УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:

 
двомісні номери з усіма зручностями, двокімнатні двомісні номери "Люкс".

 ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:

     Широкій вибір спортивно-оздоровчих програм: ранкова та лікувальна гімнастика, теренкури, спортивні  ігри, ближній туризм, тренажерний зал , теніс настільний шахи, шашки.      Різноманітні розважальні програми: концерти,  вечори відпочинку, дискотеки, лекції, бесіди, зустрічі з цікавими людьми; широкоформатний показ фільмів, бібліотека.    Екскурсійне обслуговування за окрему плату. Послуги пральні, салон краси, фітобар

 

ЦІНИ:
 
 
АДРЕСА:
 

вул. Стражеска, 26, смт.Ворзель, Київська обл., 08296.

Сайт санаторію "Україна"   

або  http://ukraine-vorsel.in.ua

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02649621.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 009766.

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АВ 554913 від 09.08.2010 р.