ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП «Київська міська курортна бальнеолікарня»

Вже більш як 20 років в м. Києві функціонує єдина на Україні міська курортна бальнеолікарня профспілок України, яка надає діагностичну, консультативну та лікувальну допомогу всім верствам населення (крім дітей до 10 років) без відриву від професійної діяльності і навчання, не виїжджаючи за межі Києва. Знаходиться в лівобережній частині столиці України, поруч із станцією метро "Дарниця".

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 
     Надається консультативна допомога за наступними лікарськими спеціальностями:  терапія;  неврологія;  гінекологія;  урологія;  кардіологія;  стоматологія;  функціональна діагностика;  лабораторна діагностика;  ультразвукова діагностика;  мануальна терапія. Київська бальнеолікарня   має діагностичну базу, клінічну і біохімічну лабораторії, функціонують кабінети функціональної діагностики і ультразвукового дослідження.
 
          На базі бальнеолікарні функціонують 2 реабілітаційних відділення.
          1. Реабілітація хворих із захворюваннями органів опори і руху;
          2. Реабілітація хворих із захворюваннями сечостатевої системи.

-          відовлювальне лікування  хворих, з наслідками травм та захворюваннями опорно-рухового апарату

Показання: наслідки перенесеного компресійного перелому хребців (без порушення функції спинного мозку) через 10-12 тижнів після травми; наслідки перелому кісток тазу та вертлужної западини через 10-12 тижнів після травми; наслідки діафізарних переломів стегнової кістки та кісток гомілки після стабільно-функціонального остеосинтезу через 8-10 тижнів після оперативного втручання; наслідки діафізарних переломів плечової кістки і кісток передпліччя після стабільно-функціонального остеосинтезу через 8-10 тижні після оперативного втручання; післятравматичний нейродистрофічний синдром кінцівок; патологічні рубцеві утворення на різних ділянках тіла з боку опорно-рухового апарату (післяопікові контрактури, міогенні, артрогенні, сухожильні, келоїдні рубці); стани після мікрохірургічних операцій з приводу ампутацій пальців та кісток, стани після операцій з метою пересадки пальців, а також післятравматичних деформацій кісток та пальців, вільної та шкіряної пластинки; деформуючий остеоартроз (І-ІІ ст. зі стійким синдромом болю, без порушення функції); остеохондроз хребта з нейротрофічними порушеннями, синдромом болю; хронічні синовіти і бурсити різної локалізації, тендовагініти (з больовим синдромом); запальні процеси сухожилля, м’язів та фасцій (з синдромом болю); епікондиліти, стилоідіти, в тому числі професійні (з больовим синдромом); контрактури суглобів, які не впливають на самостійне пересування хворих; стани після ортопедичних операцій, без глухих гіпсових пов’язок та апаратів зовнішньої фіксації; подагрічний поліартрит, позаприступний період з виходом у вторинно-деформуючий остеоартроз, R-стадія I-III, ФНС I-II; хвороба Бехтерева 1 ст., різні клінічні варіанти; ревматоїдний артрит, повільно прогресуючий перебіг, 1ст. активності, R-стадія I-III, ФНС I-II; реактивні артрити з помірним синдромом болю.

 Протипоказання :травми, що привели до виражених порушень функції опорно-рухового апарату; переломи кісток при наявності глухих гіпсових пов’язок на кінцівках або постійного корсету на хребті; переломи кісток при наявності на кінцівках спицевих або стрижневих апаратів для позавогнищевого черезкісткового остеосинтезу; відсутність зіставлення і фіксації кісткових уламків при переломах кісток, тобто безперспективність відновлювального лікування; переломи кісток з наявністю інфікованих ран, трофічних виразок, екземи шкіряних покровів; загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

-          реабілітація  хворих з захворюваннями статевих органів та порушеннями репродуктивної функції

Показання: хронічний сальпінгіт, оофорит в період ремісії (не раніше ніж через 2 місяці після останнього загострення, без підвищення температури тіла та при нормальних показниках аналізу крові); хронічний параметрит в період ремісії (не раніше ніж через 4-6 тижнів після закінчення гострого процесу та при нормальних показниках аналізу крові); тазові перитоніальні спайки. Хронічний тазовий перитоніт, не раніше ніж через 6 місяців після закінчення гострого процесу; ендоміометрит, метрит, хронічна стадія, через 4-6 тижнів після закінчення гострого запалення; неправильні положення матки. Фіксована або субфіксована ретроверсія, ретрофлексія внаслідок перенесеного запального процесу, обумовлена тазовими перегенітальними спайками, що супроводжуються розладом функції кишковика і сечового міхура; інфантилізм (генітальний); гіпоплазія матки, в тому числі в поєднанні з хронічними запальними процесами жіночих статевих органів; симптоми менопаузи (клімактеричний синдром); безплідність жіноча. (непроходимість маткових труб внаслідок хронічного сальпінгіту; функціональне трубне безпліддя внаслідок відсутності, зниження, дискоординації або підвищення скорочувальної активності маткових труб. Гормональне - гіпоплазія матки, ановуляторні менструальні цикли, слабість другої фази циклу, аменорея; безплідність чоловіча (хронічний простатит); реабілітація жінок після радикальної мастектомії з приводу раку молочної залози після консультації онколога.

Протипоказання: злоякісні новоутворення і підозра на їх наявність; післяабортний період до першої менструації; кровоточива ерозія шийки матки при дисплазії шийки матки; захворювання, які супроводжуються матковими кровотечами; кістоми і кісти яєчників; міоми матки, ендометріоз і мастопатії; сактосальпінкс; міхурно –кишково –піхвенні свищі; передракові захворювання жіночих статевих органів, а також стан після операції з приводу злоякісних пухлин; хвороби молочної залози; загальні протипоказання для направлення хворих на санаторно – курортне лікування.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки: бальнеолікування, підводний душ-масаж, басейн, лікувальна фізкультура в тренажерному та гімнастичному залах, різні види масажу, грязелікування, теплолікування, апаратна фізіотерапія, голкорефлексотерапія, психотерапія, спелеотерапія, підводне ви тяжіння.

Діагностичні процедури, що входять у вартість путівки: ЕКГ, клінічні аналізи крові, сечі та мазки, УЗД.

Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки (додаткові послуги):протезування, інфрачервона сауна.

Лікувальні процедури та діагностичні обстеження призначаються лікарем відповідно до основного захворювання та стану здоров’я хворого.

         Особливе місце в системі лікування курортними факторами приділяється водолікуванню, озокерито- і грязелікуванню, методам фізіотерапії,    масажу,  спелеотерапії, лікувальній фізкультурі та підводному витяжінню.
 
               В закладі працюють оздоровчі програми такі як :
     №1 «Артрологія» (Артропатія, артрози, артрити, остеохондроз, стан після перелому кісток)
              1.  Обстеження: консультація лікаря терапевта, додатково при необхідності консультація невролога,
                   хірурга та ін.  Діагностика: ЕКГ, АТ.     Лабораторні дослідження: клінічні (аналіз крові, аналіз сечі),
                   біохімічні (цукор крові).
              2.  Лікування:  ванни: сірководневі, хвойно -морські, скипидарні, бішофітові;  душі: Шарко, підводний
                   душ -масаж; фізіотерапія: електрофорез   з лікарськими речовинами, ультразвук, магнітотерапія,
                   лазер, біоптрон, ампліпульс, інтердін;  грязелікування: гальваногрязь, грязьові   аплікації;
                   озокеритотерапія; масаж класичний;  лікувальна фізкультура: індивідуальні   та групові заняття;  
                   басейн з гідрокінезотерапією   та плавання;  вихрові ванни для рук, вихрові ванни для ніг; сауна
              А також:
     №2 «Корекція фігури» (схуднення, лікування целюліту, ожиріння),
     №3 «Антистрес» (зняття психоемоційної напруги),
    
№4 «Жінка в гармонії з природою»  (гінекологія),
     №5 «Чоловіче довголіття» (простатит),
     №6 «Урологія» (цистит, хронічний пієлонефрит),
     №7 «Легка хода» (синдром втоми ніг, судинна патологія нижніх кінцівок), №8 «Кифотична осанка».

 
ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:
 
тренажерний зал, аптечний пункт, кафе, перукарня, сауна, кімната відпочинку, басейн.

 ЦІНИ:

Види зручностей (в корпусах згідно інвентаризації);   найменування    відділень; вид обслуговування (дитяча, доросла, матері і дитини)

              Ціна
  без ПДВ ПДВ  з  ПДВ

ДП "Київська міська курортна бальнеолікарня профспілок України"

ЗАТ "Укрпрофоздоровниця"   (Київська обл.)

         з 01/ 10/ 18 р
   по 30/12/ 18 р 
Доросла (для всіх видів захворювань)   333,00       333,00

 

АДРЕСА:
 

вул. Попудренка, 34, м. Київ, Україна, 02094.

Сайт Київської бальнеолікарні

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02140024.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 009547.

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 601223 від 28.03.2011 р.