ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП Санаторій «Сонячне Закарпаття»

Санаторій «Сонячне Закарпаття» найбільший реабілітаційний заклад курорту Поляна, існує з 1868 року. Розташований посеред Карпатських лісів на висотi 340 м вище рiвня моря.

Основні лікувальні фактори: вуглекислі мінеральні води ділянки Нова Поляна Полянського родовища мінеральних вод та клімат українських Карпат зі сніжною зимою сприятливою для гірськолижного спорту та тривалим сонячним літньо-осіннім сезоном.

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 
 - хвороби органів травлення та ендокринної системи;

Показання:

виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки; хронічний гастрит (гастродуоденіт) з секреторною недостатністю шлунку, збереженою та підвищеною шлунковою секрецією; функціональні хвороби шлунка; хвороби печінки, жовчного міхура, жовчновивідних шляхів у фазі ремісії та нестійкої ремісії; жовч нокам'яна хвороба, І-ІІ ст.., що не потребує хірургічного лікування, ф. ремісії; хронічний панкреатит поза фазою загострення; синдром подразненого кишечника, функціональні розлади кишечника поза фазою загострення; ускладнення після хірургічних втручань (хвороба оперованого шлунка, постхолецистектомічний синдром поза фазою загострення); цукровий діабет ( І-ІІ тип), легка та середня форма важкості, ст.. стійкої компенсації.


Протипоказання:

загальні протипоказання, що виключають направлення хворих у санаторій, та: всі хвороби органів травлення у фазі загострення; рубцеве звуження стравоходу і кишок із порушенням прохідності, стриктура загального жовчного протоку; хвороби кишечника туберкульозної, паразитарної та бактеріальної етіології, неспецифічний виразковий коліт; жовчнокам'яна хвороба (холелітіаз) ІІІ ст., з частими нападами печінкової коліки, ускладнена інфекцією, та така, яка потребує оперативного втручання, виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки з руховою недостатністю шлунка, нахилом до кровотеч, пенетрацією та підозрою на можливість злоякісного переродження; хронічний панкреатит туберкульозної етіології та з нахилом до частих загострень; ускладнення після операцій, які потребують стаціонарного лікування у хірургічних відділеннях; цукровий діабет важкого ступеню, декомпенсований, схильний до кетоацидоза та гіпоглікемічних станів.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

дієтотерапія, питне водолікування ( мінеральна вода "Поляна Квасова"), полоскання глотки та промивання носових ходів мінеральною водою, промивання травного каналу мінеральною водою трансдуоденальне, промивання-зрошення кишечника мінеральною водою на кушетці та у ванні, мікроклізми, вагінальні зрошення мінеральною водою, гідромасаж ясен мінеральною водою, інгаляції, лікувальні ванни, душі, в т.ч. душ-масаж підводний, озокерито-парафінові аплiкацiї, апаратна фізіотерапія, галотерапія, кліматотерапія, теренкур, лікувальна фізкультура, плавання в басейнi, механотерапiя, масаж, витягування хребта сухе, ароматерапiя, фонотерапія, психотерапiя, спортивні ігри, стоматологiчне лікування.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

фіброгастродуоденоскопiя, ректороманоскопiя; рентгеноскопiя та рентгенографiя шлунку та дванадцятипалої кишки, кишківника, жовчного міхура; функціональна діагностика (ЕКГ, реогепатографія); клінічна, біохімічна та імунологічна лабораторна діагностика (аналізи крові, сечі, калу, шлункового соку та жовчі).


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

гіпербарична оксигенація, гірудотерапія, медична косметологія, мануальна терапія хребта та черева, промивання травного каналу розчином на основі мінеральної води ортоградне, лазня парова та сухоповітряна, гінекологічний огляд та санація, ультразвукове обстеження, бактеріологічне дослідження калу на дисбактеріоз.

 

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
 
дво- трикімнатні номери «Люкс», одномісні та двомісні номери з усіма зручностями.

 

ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:
 
тренажерний зал, аптечний пункт, більярд, дискотека, кафе, перукарня, сауна, спортивно - розважальні програми, автостоянка, пункт прокату, пункт зв'язку, басейн, бар, тенісні корти, пункт обміну валют, поштове відділення, будинок культури, послуги зв'язку (стабільний прийом на мобільні телефони операторів UMC та Київстар), забезпечення релігійних потреб, супутникове телебачення, культурно масові заходи, екскурсії по культурно-історичним місцям Закарпаття, турпоїздки за кордон (Угорщина, Словакія при наявності закордонного паспорту), Можливе підвезення до витягу санаторію Квітка Полонини (відстань 3 км, довжина - 1 000 м.), спортивні майданчики, дитячі ігрові майданчики, магазин, відео зал, торгівельне та побутове обслуговування, транспортні послуги, В санаторії є свій витяг у безпосередній близькості. Довжина - 300 метрів, Можливе підвезення до витягів у селі Поляна (відстань від санаторію 1,5 км, довжина 1 000 м).

 

ЦІНИ:
 
 
АДРЕСА:
 

с. Поляна, Свалявський район, Закарпатська область, Україна, 89313.

Сайт санаторію "Сонячне Закарпаття"

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02649977.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 008606.

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 567990 від 25.11. 2010 р.