ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

 

 

 

 ЛЬВІВЩИНА

 Львівська область входить до п’ятірки найпривабливіших туристичних регіонів для відпочинку та оздоровлення в Україні. Природні багатства регіону завжди вважалися гордістю даного краю. Територія області розташована на стику Розточчя та Подільської височини. Значну частину території займає природний район – Українські Карпати та прилегле до нього Передкарпаття – курортні та лікувальні властивості яких ще далеко не вичерпані. Завдяки різноманітності рекреаційних ресурсів та сприятливим природним умовам відпочивати на Львівщині можна в будь-яку пору року. В області досить великий  запас лікувальних та мінеральних вод . “Скарбниці підземних аптек” здавна вважаються особливим багатством Львівського регіону. З восьми типів мінеральних вод, що застосовуються в бальнеології, на Львівщині відомо сім. На їх базі розвиваються курорти, серед яких Моршин, Великий Любінь, Трускавець, Східниця, , Шкло,  та інші оздоровниці. До лікувальних бальнеологічних ресурсів Львівщини належать також лікувальні торф’яні грязі Немирівського, Велико-Любінського, Моршинського родовищ та родовище Шкло.

Цілющі властивості оздоровчих курортів області застосовують при лікуванні та профілактиці серцево-судинних захворювань, органів травлення, нирок, обміну речовин, опорно-рухового апарату, шкірних та інших захворювань. Послуги з лікування та реабілітації у санаторіях області надають кваліфіковані фахівці з багаторічним стажем.

Кліматичні умови Карпат є комфортними для організації зимового відпочинку та оздоровлення, зокрема для активного відпочику на гірськолижних курортах Львівщини – с. Славське, с. Тисовець, с. Орявчик, с. Волосянка. Туристична інфраструктура гірськолижних курортів налічує безліч різноманітних послуг для туристів та гостей Львівщини. Для здорового активного відпочинку на Львівщині набуває все більшої популярності велотуризм, водний туризм а також сільський зелений туризм.