ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП Санаторій «Любінь-Великий»

Санаторій «Любінь Великий»  заснований у 1778 р., розташований в 25 кілометровій зоні від легендарного міста Львова, на березі річки Верещиці, серед віковічного лісопарку.       Санаторій є одним із найстаріших бальнеологічних курортів в Україні. Основними лікувальними факторами є поєднання сприятливих кліматичних умов та великих запасів унікальних природних сірководневих вод середньої концентрації з вмістом сірководню 50-70мг/л та мінералізацією 2,2-2,5г/дм куб. аналогів яким немає в Україні і лікувальних торфяних  грязів , що дає змогу більше як 200 років ефективно лікувати хворих з серцево-судинною патологією , хворобами нервової, кістково-мязової системи ,опорно-рухового апарату, шкіри та гінекології .

 • «Любінь Великий» має унікальну лікувальну базу та діагностичну. Клінічні обстеження здійснює акредитована лабораторія. 

     На базі санаторію функціонують три реабілітаційні відділення, кожне з яких розраховане на 30 ліжок:

  -  для хворих що перенесли гострий інфаркт міокарда, проліковану нестабільну стенокардію,операції на серці та магістральних судинах; 

  для хворих (дорослих) після операцій ортопедичних, травматологічних, при дефектах та пороках розвитку хребта, пластиці суглобів,     ендопротезуванні та реендопротезуванні, реплантації кінцівок та захворюваннях опорно-рухового апарату;

  -  для хворих з цереброваскулярною патологією;

  -  загальне відділення на 160 ліжок.  

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:

Відділення реабілітації  хворих з цереброваскулярною патологією

Показання: Наслідки перенесеного гострого ішемічного інсульту, без вираженого бульбарного і псевдобульбарного паралічу, при відсутності гемоплегії. Наслідки гострого геморрагічного інсульту  любої локалізації без злоякісної       гіпертонії без епілептичних припадків при відсутності аневризми головного мозгу. Минучі порушення мозгового кровообігу.Стан після операцій на магістральних судинах головного мозгу та інших нейрохірургічних операцій. Наслідки ізольованої або комбінованої черепно-мозгової травми.

Протипоказання: Важкі соматичні захворювання (серцево- судинна недостатність НП-А-Б) Нестабільна гемодинаміка.Стабільна стенокардія напруги і спокою ФК Ш-ІV.Ниркова недостатність.Активна фаза ревматизму.Важкі порушення серцевого ритму.Бульбарні та псевдобульбарні паралічі. Гіперкінетичні, вестибулярномозочкові і гіперсомничні синдроми. Прогресуючий перебіг гіпертонічної хвороби з кризами. Наявність сенсорної афазії. Усі захворювання в періоді загострення. Усі злоякісні новоутворення, кахексія, амілоідоз внутрішніх органів, активні форми туберкульозу легень та інших органів.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки: сірководнева купіль(ванна), торфогрязь, фізіотерапевтичні процедури,масаж, ароматерапія, кисневі коктейлі, лікувальна фізкультура, фітотерапія, медикаментозна терапія (тільки для основного захворювання і для ургентних випадків)

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки: РЕГ,ЕКГ,клінічна лабораторія та біохімічна лабораторія.

Перелік методів лікування та діагностики,що не входять у вартість путівки: обстеження з приводу супутніх захворювань, струминний, циркулярний душ, підводний душ-масаж, консультації вузьких спеціалістів, рефлексотерапія,краплинне введення ліків не повязане з лікуванням основного захворювання, усі процедури,які виходять за межі курсового лікування передбаченого в путівці.

Відділення реабілітації хворих (дорослих) після операцій ортопедичних, травматологічних, при дефектах та пороках розвитку хребта, пластиці суглобів, ендопротезуванні та реендопротезуванні, реплантації кінцівок та захворюваннях опорно-рухового апарату хворих з цереброваскулярною патологією

Показання Наслідки перенесеного компресійного перелому хребців (без порушення функції спинного мозку); Наслідки перелому кісток Стани після ендопротезування і реендопротезування суглобів. Стани після реплантації кінцівок внаслідок травматичної ампутації; артроскопічні втручання на суглобах, оперативні втручання з приводу пошкодження сухожилків кінцівок, оперативні втручання з приводу корегуючих остеотомій.Запальні поліартропатії . Артрози. Набуті деформації пальців,кисті та ступні.  Спондилопатії .   Дорсалгії.

Протипоказання:  Запальні поліартропатії (ІІ-ІІІст., рентгенологічна стадія IV; Системні хвороби сполучної тканини; Артрози рентгенологічна стадія IV; Тяжкі супутні захворювання:гіпертонічна хвороба III ступеню;складні порушення провідності та ритму,серцева недостатність ІІА-ІІІ ; цукровий діабет  декомпенсований; печінкова недостатність;  ниркова недостатність .  Переломи кісток при наявності глухих гіпсових пов’язок на кінцівках; Переломи кісток при наявності на кінцівках шпицевих або стрижневих апаратів для черезкісткового остеосинтезу ;  Переломи кісток кінцівок з наявністю інфікованих ран, трофічних виразок; Неможливість самостійного пересування хворого (тільки з милицями, ковінькою) та неможливість самообслуговування; Усі захворювання в періоді загострення. Усі злоякісні новоутворення, кахексія, амілоідоз внутрішніх органів, активні форми туберкульозу легень та інших органів.

 Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки: сірководнева купіль(ванна),торфогрязь, підводне розтягування хребта,фізіотерапевтичні процедури,масаж,ароматерапія,кисневі коктейлі,лікувальна фізкультура,фітотерапія,медикаментозна терапія(тільки для основного захворювання і для ургентних випадків)

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:,ЕКГ,клінічна лабораторія та біохімічна лабораторія.консультації травматолога, ортопеда

Перелік методів лікування та діагностики,що не входять у вартість путівки: обстеження з приводу супутніхзахворювань, струминний, циркулярний душ, підводний душ-масаж, консультації вузьких спеціалістів, рефлексотерапія,краплинне введення ліків не повязане з лікуванням основного захворювання, усі процедури,які виходять за межі курсового лікування передбаченого в путівці.

 Реабілітаційне відділення для хворих що перенесли гострий інфаркт міокарда, проліковану нестабільну стенокардію, операції на серці та магістральних судинах;  

 - Показання: первинний чи повторний великовогнищевий та дрібновогнищевий інфаркт міокарда в підгострому періоді ( не раніше 28 днів після гострого нападу або після останнього рецидиву ); нестабільна стенокардія на 5-7 день після стабілізації клінічного стану; стан після хірургічного втручання з приводу аорто-коронарного шунтування із стабільним клінічним перебігом, ХНК не вище 1 ст. ІХС, постінфарктний кардіосклероз - до 12 місяців.

Протипоказання: загальні протипоказання, що виключають направлення хворих у санаторій, та: недостатність кровообігу 2А стадії і вище; стенокардія ІV функціонального класу; тяжкі порушення ритму та провідності; гіпертонічна хвороба з частими кризами; аневризма серця з проявами недостатності кровообігу вище І ст.; рецидивуючі тромбоемболічні ускладнення; порушення мозкового кровообігу (в гострій та підгострій стадії); цукровий діабет (декомпенсований).

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки: сірководневі ванни, дієтотерапія, лікувальна фізкультура, психотерапія, апаратна фізіотерапія, лікувальний масаж, невідкладна медична допомога, в т.ч. стоматологічна, медикаментозна терапія.

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки: електрокардіографія, велоергометрія, електрокардіоскопія, клінічні аналізи крові та сечі, біохімічні аналізи крові.

Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки: душ (циркулярний і Шарко), підводний душ-масаж, сухе розтягування хребта, підводне розтягування хребта, баротерапія (камера Кравченка), огляд гінеколога, гінекологічні спринцювання, голкорефлексотерапія.

 Лікування хворих на дитячий церебральний параліч (ДЦП), з супроводжуючими;

 Показання: наслідки травми головного мозку; наслідки перенесеного енцефаліту, або менінгоенцефаліту; ускладнення гідроцефалії, та різноманітні форми ДЦП, в стадіях, які підлягають санаторному лікуванню.

Протипоказання: загальні протипоказання, що виключають направлення хворих у санаторій, та: часті судоми, асоціальна поведінка, цукровий діабет у важкій стадії, ідіотія та виражена дебільність, важкі контрактури й деформації, що потребують хірургічної корекції в ортопедичних стаціонарах; відсутність дорослого супроводжуючого, або супроводжуючий з протипоказаннями до перебування в санаторії.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки: сірководневі ванни, торф'яні грязі, дієтотерапія, лікувальна фізкультура, підводний душ-масаж, апаратна фізіотерапія, лікувальний масаж, медикаментозна терапія. Працює стоматологічний кабінет.

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки: електрокардіографія, клінічні аналізи крові та сечі, біохімічні аналізи крові.

 Перелікметодівлікуваннятадіагностики, щоневходятьувартістьпутівки: душ (циркулярнийіШарко), підводнерозтягуванняхребта, велоергометрія, реовазографія, баротерапія (камераКравченка), оглядгінеколога, кардіологатапсихотерапевта.

 
ЦІНИ:
 
 
АДРЕСА:
 

81555, вул. Львівська 16, смт. Великий Любінь, Городоцького району, Львівської області, Україна.

Сайт санаторію "Любінь Великий"

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 012614.

Рівень акредитації (категорія): перша.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 570692 від 17.03.2011 р.