ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

 ІВАНО-ФРАНКІВЩИНА

 Івано-Франківська область розташована на заході України, в передгірській та гірській частинах Українських Карпат. На півдні виходить до кордону з Румунією. Обласний центр - місто Івано-Франківськ. За характером рельєфу територія області ділиться на три частини: північно-східну - рівнинну (Подільська височина), середню - передгірську (Передкарпаття), південно-західну - гірську (Українські Карпати). Найвища точка рівнинної частини знаходиться в Опіллі на північному заході (430 м). На Опіллі -  є бальнеологічний і грязьовий курорт Черче як лікувальні засоби використовує сірко-водневу, сульфатно-гідрокарбонатно-кальцієву та сульфатно-кальцієву лікувальні води, які вживають для пиття і ванн, та поєднують з місцевою торф'яною гряззю. Тут лікують хвороби опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи, зокрема різні види поліартритів, радикуліт, неврит, гіпертонічну хворобу, а також гінекологічні захворювання.

Клімат помірно континентальний. У рівнинній і середній частинах області зима м'яка, літо тепле, середня температура січня -4 ... -4,5 ° С, липня +18 ... +19,5 ° С. У горах клімат холодніший. Середня температура січня -6 ° С, липня +16 ° С. Річні суми опадів коливаються від 600-800 мм у Передкарпатті й до 1400 мм в горах. Переважний тип рослинності - ліси, що покривають від 30% території на рівнині, до 60% - в горах. Чітко помітна висотна поясність. До висоти 800-1000 м ростуть листяні ліси, вище (1300 - 1500 м) - хвойні, на вершинах гір - субальпійські луки (полонини). На території Івано-Франківської області проживають люди понад 80 національностей і народностей. Основною національністю в області є українці - їхня частка в загальній чисельності населення перевищує 95%.

На Івано-Франківщині виявлено близько 300 проявів мінеральних вод різноманітних типів. Джерела мінеральних вод розташовані на всій території області. На теренах Івано-Франківської області зустрічаються аналоги таких загальновідомих мінеральних вод як "Нафтуся", "Миргородська", "Моршинська", "Полюстрівська", "Казбегі", "Єсентуки" та інші.

В області знаходиться єдиний у світі музей Писанки (Коломия).