ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП Санаторій «Слов'янський»

Санаторій «Слов'янський» багатопрофільна оздоровниця, розташована серед великого лісопаркового масиву в оточенні солоних озер Слов'янського курорту. Навколо санаторію зелений гай, коштовні хвойні насадження, декоративні чагарники, квітники. В хвойно-листяному парку курорту, який має статус ландшафтний, зібрана велика колекція різноманітних порід дерев та чагарників, з переважним віком понад 40 років. Основними лікувальними факторами курорту є мінеральні води Слов'янського, Західно-Слов'янського і Слов'яногірського родовищ та сульфідна лікувальна грязь озера Ріпне, яка ще у 1800 році нагороджена Великою золотою медаллю Всесвітньої виставки у місті Спа (Бельгія).

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 

- лікування хворих з наслідками травм та захворюваннями хребта і спинного мозку.

Показання: пошкодження хребта і травми спинного мозку та їх наслідки: з ушкодженням спинного мозку (не раніше 4-х місяців після травми), без ушкодження спинного мозку (через 2 місяці після травми); залишкові явища запальних захворювань центральної нервової системи в стадії ремісії; ураження окремих нервів, нервових корінців та сплетінь, поліневропатії та інші ураження периферичної нервової системи поза фазою загострення; наслідки дитячого церебрального паралічу; наслідки цереброваскулярних захворювань.

Протипоказання: загальні для санаторно-курортного лікування, ниркова недостатність, загострення запальних захворювань нирок,  трофічні порушення з некрозом тканини, остеомієлітом, бульбарні  і псевдобульбарні паралічі, наявність сенсорної  афазії,   патологічні аналізи крові, сечі.

Перелік лікувально-діагностичних послуг, що входять до вартості путівки:

 клініко-діагностичні та біохімічні обстеження; інструментальні дослідження (електроміографія, електрокардіографія, реоенцефалографія, реовазографія судин кінцівок);  бальнеотерапія (ванни кисневі, ропні, радонові, сульфідні, йодобромні, хвойні, хлоридно-натрієві, душі низького та середнього тиску;  пелоїдотерапія (грязьові аплікації, гальваногрязь, грязьові ректальні тампони, грязерозчинні ванни, грязьові обгортання, електрогрязелікування; апаратна фізіотерапія (індуктотермія, магнітотерапія, електроміостимуляція, електрофорез, гальванізація, дарсонвалізація, електросон, ІНФІТО-терапія, аерофітотерапія);  лікувальний масаж (ручний, сегментарно-рефлекторно-точковий, механічний).

У наявності кабінети рефлексотерапії, функціональної  діагностики, терапевтичної стоматології, психотерапії, лікаря-невропатолога, лікаря ЛФК, зал лікувальної фізкультури.

 Надається невідкладна медична допомога цілодобово як лікарями санаторію, так і в лікарні міста  (за показаннями).

Лікувальні процедури та діагностичні обстеження призначаються лікарем відповідно до основного захворювання та стану здоров’я.

 

- лікування захворювань та наслідків травм органів опори та руху.

Показання: хвороби в стадії ремісії при умовах самостійного обслуговування:  запальні поліартропатії, в тому числі серопозитивний ревматоїдний артрит з мінімальною та середньою активністю процесу, псоріатичний, юнацький, подагра, подагричний поліартрит; артрози: поліартроз, гонартроз та інші артрози; набуті деформації пальців рук і ніг; дорсопатії: сколіоз та остеохондроз хребта; спондилопатії (спондильоз, анкілозуючий спондилоартрит – хвороба Бехтерєва  при активності процесу не вище П ст.), інші дорсопатії (ураження міжхребцевих дисків шийного відділу, ураження міжхребцевих дисків інших відділів); наслідки захворювання м’яких тканин та ураження синовіальних оболонок та сухожилків; остеопатії та хондропатії, в тому числі остеомієліт; наслідки  травматичних ушкоджень опорно-рухової системи у стадії відновлення.

Протипоказання: загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування; тяжкі форми ушкодження кісток та суглобів з тяжким загальним станом чи амілоїдозом внутрішніх органів; поліартрити із прогресуючим процесом у суглобах і анкілозами, контрактурами при поворотних змінах у суглобах та втраті спроможності самообслуговування; тяжкі деформації суглобів із повторним синовіїтом, при втраті спроможності самостійного пересування; хронічні остеомієліти з великими секвестрами; септичні форми ревматоїдного поліартриту, ревматоїдний артрит із системними ушкодженнями (вісцеритами).

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки: клімато-, бальнео-, грязелікування; апаратна фізіотерапія; дієтотерапія; лікувальна фізкультура у залі; підводне витягування хребта (за показаннями); баротерапія; лікувальний масаж ручний або підводний (за показаннями).

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки: електрокардіографія; аналізи крові та сечі (за показаннями); реоенцефалографія та реовазографія (за показаннями); рентгендослідження (за показаннями);   інші обстеження, необхідні для підтвердження діагнозу основного захворювання згідно стандартів.

Лікувальні процедури та діагностичні обстеження, що не входять у вартість путівки: обстеження та лікування супутніх захворювань, в тому числі урологічних та гінекологічних, лікування у стоматолога та послуги психолога, а також інгаляції, спелеотерапія, гірудотерапія, полосні грязьові процедури, кишкові зрошення.

 Надається невідкладна медична допомога цілодобово як лікарями санаторію, так і в лікарні міста  (за показаннями).

Лікувальні процедури та діагностичні обстеження призначаються лікарем відповідно до основного захворювання та стану здоров’я.

 

- захворювання нервової системи.

Показання: наслідки запальних захворювань центральної та периферичної нервової системи (арахноїдити, менінгіти, енцефаліти, мієліти, енцефаломієліти, поліневрити, поліомієліти, неврити, полірадікулоневрити, плексити, невралгії, радикуліти інфекційного і травматичного ґенезу у відновлювальному і резидуальному періоді при можливості самостійного пересування); наслідки гострого порушення кровообігу мозку (через 4-6 місяців після інсульту, при самостійному обслуговуванні); наслідки черепно-мозкових травм; наслідки травм хребта без порушень функцій органів тазу та при самостійному пересуванні; розлади вегетативної нервової системи; функціональні порушення нервової системи; остеохондрози, сколіоз, анкілозуючий спондилоартрит та інші захворювання хребта.

Протипоказання: загальні для санаторно-курортного лікування; захворювання нервової системи в гострому періоді, а також з різким порушенням рухової сфери (паралічі з порушенням самостійного руху та значними порушеннями функції сечового міхура); аміотрофічний боковий склероз; сирингомієлія; паркінсонізм; епілепсія; психічні розлади, психози; наслідки важких травм черепа зі значним порушенням рухових функцій, епілептичними та психопатичними розладами; арахноїдит – адгезівнокістозна форма; пухлини нервової системи та наслідки вилучення інтрацеребральних і інтрамодулярних пухлин; захворювання нервової системи, які супроводжуються вираженими судинними розладами у вигляді порушень терморегуляції, тахікардії, синкопальних порушень;  вади розвитку головного мозку та черепу; поліомієліт з тяжкими деформаціями та контрактурами; наслідки полірадікулоневритів з наявністю дихальних та серцево-судинних розладів; сухотка спинного мозку з явищами атаксії, кахексії та атрофією зорового нерва; наслідки травм та захворювань спинного мозку, повне пошкодження спинного мозку з гострою та хронічною затримкою сечі з катетеризацією сечового міхура; хронічним остеомієлітом з необхідністю хірургічного лікування, хронічним пієлонефритом зі значним порушенням функцій нирок; урасепсіс; наркоманія.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки: клімато-, бальнео-, грязелікування; апаратна фізіотерапія; дієтотерапія; лікувальна фізкультура у залі; підводне витягування хребта (за показаннями); лікувальний масаж ручний або підводний (за показаннями); психотерапія (за показаннями).

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки: електрокардіографія, реографічні обстеження; біохімічні, клінічні дослідження при необхідності уточнення діагнозу основного захворювання згідно стандартів.

Лікувальні процедури та діагностичні обстеження, що не входять у вартість путівки: обстеження та лікування супутніх захворювань, в тому числі урологічних та гінекологічних, лікування у стоматолога, рентгендіагностика, а також інгаляції, спелеотерапія, гірудотерапія, полосні грязьові процедури, кишкові зрошення.

 Надається невідкладна медична допомога цілодобово як лікарями санаторію, так і в лікарні міста  (за показаннями).

Лікувальні процедури та діагностичні обстеження призначаються лікарем відповідно до основного захворювання та стану здоров’я.

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
 
 двомісні номери, зі зручностями  на дві кімнати (блок), телевізор, холодильник;двомісні номери , зі зручностями в номері, телевізор, холодильник; двомісні номери , підвищеної комфортності, телевізор, холодильник; 2-4 - місні номери (для інвалідів - спинальників), зручності на поверсі, телевізор в кімнаті, холодильник на поверсі

 ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:

 тренажерний зал, кінозал, екскурсії, перукарня, бібліотека, спортивно - розважальні програми, кімната відпочинку, пункт зв'язку, пляж, спортивні майданчики, танцювальні майданчики, телефон-автомат.

 ЦІНИ:

 
АДРЕСА:
 

вул. ім. Золочєвскього, 1, м. Слов'янськ, Донецька обл., Україна, 84110.

 Сайт СКРЦ "Словянський курорт"

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 30708792.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 009017.

Рівень акредитації (категорія): перша.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 570395 від 10.03.2011 р.