ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП Санаторій «Славутич»

 Знаходиться у листяному парку, що примикає до лісу на мальовничому березі водоймища Дніпровської ГЕС, в 2,5 км від м. Верхньодніпровська.

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 
 - лікування захворювань серцево-судинної системи;

Показання:

гіпертонічна хвороба І та ІІ стадії без частих гіпертонічних кризів при СН не вище І стадії; ішемічна хвороба серця з рідкими нападами стенокардії (І-ІІ функціональні класи) з серцевою недостатністю не вище ІІ-А стадії, без порушень серцевого ритму; стенокардія напруження без або з кардіосклерозом, із серцевою недостатністю не вищою від І стадії, без значних порушень серцевого ритму; стан після хірургічного лікування ІХС (2-3 місяці після операції АКШ), при серцевій недостатності, не вищій від І стадії без порушень серцевого ритму; без серцевої недостатності, чи при СН не вище І стадії; атеросклеротичний кардіосклероз без стенокардії або зі стенокардією І та ІІ функціонального класу; кардіосклероз після перенесеного інфаркту міокарда із стенокардією або без стенокардії І-ІІІ функціонального класу без тяжких порушень ритму серця; облітеруючий атеросклероз судин кінцівок і термінального відділу черевної аорти; облітеруючий ендартеріїт із порушенням кровообігу нижніх кінцівок І-ІІ ступеня в період стійкої ремісії; варикозне розширення вен нижніх кінцівок.


Протипоказання:

загальні протипоказання для направлення хворих на санаторно-курортне лікування та: гіпертонічна хвороба з прогностично несприятливими порушеннями серцевого ритму і провідності, при СН вище ІІ-А; ішемічна хвороба серця з частими нападами стенокардії з кардіосклерозом, із серцевою недостатністю вище від ІІ-А стадії з порушенням серцевого ритму (мерехтіння та тремтіння), облітеруючий атеросклероз судин кінцівок, в тому числі після реконструктивних операцій на периферичних судинах (раніше 6 місяців після операції). Рецидивуючі тромбоемболічні ускладнення будь-якої локалізації.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

дієтотерапія. Кліматотерапія. Лікувальна фізкультура. Бальнеотерапія, лікувальні душі, підводний душ-масаж. Апаратна фізіотерапія. Інгаляції синглетно-кисневої суміші. Пелоїдо або теплотерапія. Лікувальний масаж. Аерофітотерапія. Психотерапія. Медикаментозна терапія невідкладних станів. Терапевтична стоматологія. Голкорефлексотерапія.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

загальний аналіз крові і сечі, цукор крові, коагулограма, протромбіновий індекс, ліпідограма, печінкові проби, ревмокомплекс, ЕЕГ, ЕКГ, ФКГ, реовазографія, добове холтерівське моніторування, ступінчаста велоергометрія.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
 
одно-, двомісні номери з усіма зручностями, котеджи.

 

ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:
 
більярд, дискотека, танці, екскурсії, перукарня, бібліотека, спортивно - розважальні програми, кімната відпочинку, спортивний майданчик, кіно, пляж, будинок культури, пошта, магазин, відео зал.

 

ЦІНИ:
 
 
АДРЕСА:
 

м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська обл., Україна, 51600.

Сайт санаторію "Славутич"

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 32365106.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 009312.

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 571970 від 18.02.2011 р.