ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП «Санаторій «Прибой» для дітей з батьками»

Санаторій Прибой розташований в парковій зоні на території 5,8 га землі в 300 метрах від моря в тихій курортній частині міста Євпаторія. Двоповерхові корпуси потопають у зелені і виноградниках.

В санаторії функціонує 230 сезонних (з 1 травня по 30 вересня) неврологічних ліжок для дітей з батьками. Санаторій "Прибой" - оздоровниця нервово-соматичного профілю. Відмінний вибір для тихого, недорогого відпочинку і лікування .

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 
 - захворювання нервової, кістково-м'язової, сечостатевої системи, органів дихання;

Показання:

хвороби нервової системи травматичній та інфекційні ( через 6 місяців після гострого періоду), неврити, дискогенні радикуліти, енурез, розлади нервової вегетативної системи, реконвалесценти поліомієліту і поліомієлітичних хвороб ( не раніше 6 місяців після загострення), наслідки енцефалітів, мієлітів, арахноїдитів; остеохондроз хребта; хвороби кістково-м'язової системи: загальні поліартропатіїхвороби органів дихання : серонегативний ревматоїдний поліартрит, подагра, артрози, наслідки, травм, дорсопатії; хвороби органів дихання:хронічний риніт, назофарингіт та фарингіт, хронічний синусит, хронічні хвороби мигдаликів та аденоїдів (хронічний тонзиліт, гіпертрофія мигдаликів, аденоїдів), хронічний ларингіт та ларинготрахеіїт, хронічний бронхіт, астматичний та обструктивний, професійні захворювання легень, реконвалесценти пневмонії; хвороби сечостатевої системи : хронічні запальних хвороби жіночих статевих органів, безплідність, хронічні простатити.


Протипоказання:

всі показані захворювання в гострому періоді та в стадії декомпенсації, за-гальні протипоказання для направлення хворих на санаторно-курортне лікування.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

клімато-, бальнеогрязелікування, апаратна фізіотерапія, інгаляції, масаж, лікувальна фізкультура, ароматерапія, невідкладна медична допомога, в тому числі стоматологічна.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

електрокардіографія, клінічні аналізи крові та сечі.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

сауна, гідроколонотерапія, урологічний масаж, душ Шарко, біохімічні та імунологічні обстеження.

 

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
 
двомісні номери підвищеної комфортності, двомісні номери з зручностями на дві кімнати, дво-, тримісні номери з зручностями.

 

ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:
 
волейбольна площадка, екскурсії, бібліотека, настільний теніс, пункт зв'язку, дитяча ігрова площадка, пляж, камера схову.

 

ЦІНИ:

ДП «Санаторій «Прибой» для дітей з батьками»

АДРЕСА:
 

вул. Московська, 9/15, м. Євпаторія, АР Крим,Україна, 97411.

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02650713.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 008030.

Рівень акредитації (категорія): перша.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 570177  від 17.01.2011 р.