ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП Санаторій «Перлина Прикарпаття»

Санаторій "Перлина Прикарпаття" є однією з наймолодших  спеціалізованих оздоровниць для лікування захворювань органів травлення на курорті Моршин. Санаторій розташований у мальовничій долині, яку оточують узвишшя, суцільно покриті лісами, через курортне містечко, поділяючи його на дві частини, тече стрімка гірська річка Бережниця - притока Стрия, який впадає в Дністер. Недалеко від санаторію є озеро Лісне.Санаторій «Перлина Прикарпаття» знаходиться в центрі курорту Моршин.

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 
 - захворювання органів травлення та порушення обміну речовин;

Показання:

хронічні захворювання стравоходу. Хронічні гастрити. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки. Хронічний коліт, ентероколіт. Функціональні розлади кишечника. Функціональні розлади та захворювання печінки і жовчних шляхів. Жовчнокам’яна хвороба. Панкреатит хронічний. Цукровий діабет легкої та середньої форми. Захворювання після резекції шлунка і операцій на жовчних шляхах. Порушення обміну речовин.


Протипоказання:

всі захворювання органів травлення в стадії загострення, шлунково — кишкові кровотечі, цироз печінки з асцитом, гострі інфекційні захворювання, онкологічні захворювання, що потребують оперативного втручання, важкі розлади серцево — судинної і нервової систем, психічні захворювання.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

питне водолікування; лікувальні ванни, душі, кишкові промивання; мікроклізми; гідромасаж ясен; електрогрязелікування; ректальні грязеві тампони; вагінальні мінеральні зрошення, озокеритолікування; інгаляції, лікувальна фізкультура; масаж, фітотерапія; апаратна фізіотерапія, терапевтичні стоматологічні послуги.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

клінічні обстеження крові, сечі, калу; аналіз шлункового вмісту фракційним методом; рН-метрія; дуоденальне зондування; електрокардіографія; ректороманоскопія; езофагогастродуоденоскопія; ультразвукове дослідження органів ШКТ, біохімічне дослідження крові; бактеріологічні дослідження (крім дослідження сечі, мазка з горла на чутливість флори до антибіотиків); імунологічні методи(крім визначення маркерів вирусних гепатитів); рентгенологічні обстеження; консультації лікарів — спеціалістів.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

грязеозокеритолікування при гінекологічних захворюваннях і простатиті; загальний масаж; масаж інших ділянок тіла (крім масажу живота і сегментарного масажу з приводу захворювань органів травлення); методи мануальної і рефлексотерапії, УЗД молочних залоз, щитовидної залози, простати, матки та її придатків, нирок та сечового міхура; бактеріологічні дослідження сечі, мазків із носоглотки на чутливість до антибіотиків; повторні консультації лікарів вузьких спеціальностей.
 - реабілітаційне відділення для оздоровлення вагітних жінок;

Показання:

нормальний перебіг вагітності в строки від 12 до 32 тижнів (враховуючи час перебування у відділеннях лікувально-оздоровчого закладу). Анемія вагітних (залізодефіцитна) без супутніх захворювань. Звичне переривання вагітності та безпліддя в анамнезі. Ревматизм, неактивна фаза. Компенсовані ревматичні і уроджені пороки серця. Хронічні неспецифічні захворювання органів дихання в стадії ремісії. Гіпертонічна хвороба І стадії. Ожиріння. Цукровий діабет (легка форма).Хронічні захворювання органів травлення в стадії ремісії. Захворювання опори і руху в стадії ремісії. Захворювання периферичної нервової системи в стадії ремісії.


Протипоказання:

ускладнення перебігу вагітності і загострення екстрагенітальних захворювань, які потребують стаціонарного лікування; гострі інфекційні захворювання; онкологічні захворювання, що потребують оперативного втручання; важкі розлади серцевосудинної та нервової систем; психічні захворювання. Всі методи лікування та діагностики для хворих реабілітаційного відділення для вагітних жінок входять у вартість путівки.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

 - реабілітаційне відділення для хворих із захворюванням товстої кишки;

Показання:

неінфекційні запальні хвороби кишечника поза фазою загострення; синдром подразненого кишечника, інші функціональні порушення кишечника, захворювання дистального відділу товстої кишки поза загостренням; дивертикулярна хвороба товстого кишечника неускладнена, мегаколон, хворі після операцій з приводу захворювань товстої кишки після заживлення операційної рани.


Протипоказання:

загальні протипоказання для направлення хворих на курорти та: всі захворювання органів травлення в стадії загострення; дифузний поліпоз товстої кишки; ускладнені форми захворювань товстої кишки (перфорація, кровотеча, токсична дилатація, стриктури кишечника, ракові переродження). Всі методи лікування та діагностики для хворих реабілітаційного відділення для хворих із захворюванням товстої кишки входять у вартість путівки.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:
 
Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
 
двокімнатні двомісні номери "Люкс", звичайні одномісні та двомісні номери, однокімнатні одномісні номери "Люкс", однокімнатні одномісні номери «Напівлюкс».
 
ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:
 
тенісний корт, тренажерний зал, косметичний кабінет, перукарня, екскурсії: Почаїв, Гейзери, Мукачево, Берегово, Говерла, Озеро Синевір, Львів, Славськ, Ужгород.
 
ЦІНИ:
 

ДП «Санаторій «Перлина Прикарпаття» - morshyn.xls

АДРЕСА:
 

вул. 100-річчя курорту Моршин, 5, м. Моршин, Львівська область, Україна, 82482.

Сайт курорту Моршин

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02139914.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 009047

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 197000 від 04.04.2013 р.