ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП Санаторій «Курорт Орлівщина"

 Розташований на курорті Орлівщина на березі р. Самари, лівого припливу р.Дніпро в оточенні соснового лісу.

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 
 - захворювання органів травлення та ендокринної системи;

Показання:

Захворювання стравоходу запального характеру у фазі ремісії та нестійкої ремісії; Захворювання шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі нестійкої ремісії (хронічні гастрити, функціональні захворювання шлунка та дванадцятипалої кищки, невиразкова диспепсія, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки); Хронічні хвороби печінки і жовчних шляхів різної етіології: гепатити, холецистити, ангіохоліти без явищ жовтяниці і при нормальній ШОЕ. Хронічний панкреатит у фазі ремісії, без нахилу до частих загострень; Хронічний коліт та ентероколіт різної етілогії , (крім стенозуючої, туберкульозної) поза фазою загострення. Функціональні захворювання кишечника з розладом моторно-евакуаторної функції поза фазою загострення; Ускладнення після хірургічних втручань (хвороба оперованого шлунка та стан після оперативного втручання на жовчних шляхах поза фазою загострення). Цукровий діабет, легка та середня форма важкості, стадія компенсації. Захворювання щитовидної залози з порушенням функції у стадії компенсації; Стан після оперативного втручання на органах ендокринної системи у стадії компенсації; Ожиріння первинне, аліментарно- конституційне без явищ декомпенсації крово-обігу.


Протипоказання:

загальні протипоказання для направлення хворих на санаторне лікування та: всі хвороби органів травлення у фазі загострення, цироз печінки, поліпоз шлунка, неспецифічний виразковий коліт, ускладнення після операцій, які потребують стаціонарного лікування, цукровий діабет, важка форма, стадія декомпенсації.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

кліматолікування, питна лікувальна мінеральна вода Новомосковська, дієтичне харчування, лікувальні ванни природні, лікувальні душі, апаратна фізіотерапія, озокеритові та грязьові аплікації, кишкові зрошення мінеральною водою, мікроклізми відварами лікарських трав, синглетно-киснева та озонотерапія, масаж, лікувальна фізкультура, нетрадиційні методи лікування, стоматологічна допомога.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

клінічні та біохімічні дослідження крові та сечі, електрокардіографія, консультативний прийом лікарів-спеціалістів.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

рефлексотерапія, гірудотерапія, реоенцефалографія, реовазографія, УЗД.
 - реабілітаційне відділення для хворих із захворюваннями органів травлення;

Показання:

стан після дренуючих шлунок операцій в поєднанні з різними видами ваготомії; селективної проксимальної ваготомії; операції на виключення; резекції шлунка та ушивання виразки шлунка і дванадцятипалої кишки; холецистектомії та реконструктивних операцій на жовчних шляхах; видалення гемангіом та кіст печінки; операцій на підшлунковій залозі; оперативних втручань на тонкій та товстій кишках з приводу доброякісних новоутворень; Спайкова хвороба черевної порожнини; Захворювання страховоду запального характеру у фазі ремісії та нестійкої ремісії; Захворювання шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі нестійкої ремісії (хроничні гастрити, функціональні захворювання шлунка та дванадцятипалої кищки, невираз-кова диспепсія, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки); Хронічні хвороби жовчного міхура і жовчних шляхів у фазі ремісії. Хронічні гепатити, стан після перенесених гострих вірусних гепатитів в неактивній фазі. Хронічний панкреатит поза фазою загострення; Захворювання кишечника різної етіології ( крім стенозуючої, туберкульозної), поза фазою загострення. Функціональні розлади кишечника поза фазою загострення.


Протипоказання:

загальні протипоказання для направлення хворих на санаторне лікування та: всі хвороби органів травлення у фазі загострення, цироз печінки, поліпоз шлунка, неспецифічний виразковий коліт, ускладнення після операцій, які потребують стаціонарного лікування.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

кліматолікування, питна мінеральна вода Новомосковська, дієтичне харчування, лікувальні ванни природні та штучні, лікувальні душі (лазерний душ та підводний душ-масаж), апаратна фізіотерапія, озокеритові та грязеві аплікації, кишкові зрошення мінеральною водою, мікроклізми мінеральною водою та відварами лікарських трав, синглетно-киснева та озонотерапія, масаж, лікувальна фізкультура, нетрадиційні методи лікування, стоматологічна допомога.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

клінічні та біохімічні дослідження крові та сечі, електрокардіографія, реогепатографія, УЗД, консультативний прийом лікарів спеціалістів.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

рефлексотерапія, гірудотерапія, реоенцефалографія, реовазографія.
 - реабілітаційне відділення для хворих з хворобами ендокринної системи та порушеннями обміну речовин;

Показання:

цукровий діабет вперше виявлений, латентний, явний, І ІІ типу, легка та середня форма важкості, стадія компенсації, без проявів кетоацидозу і гіпоглікемічних станів (глікемія натще не більше 10 ммоль/л); Стан після оперативного втручання на органах ендокринної системи у стадії компенсації; Захворювання щитовидної залози с порушенням функції у стадії компенсації без явищ значної серцевої недостатності ( не більше НК ІІ А стадії); Тиреотоксикоз первинного і вторинного генезу, легкого, середнього ступеня без виражених ускладнень; Гіпотиреоз, нетяжкі форми, які супроводжуються тіреогенним ожіренням, дістрофічними змінами в суглобах та хребті; Ожиріння первинне, аліментарно- конституційне, І ІІІ ступенів, без явищ декомпенсації кровообігу.


Протипоказання:

загальні протипоказання для направлення хворих на санаторне лікування та: всі хвороби ендокринної системи у фазі загострення, ускладнення після операцій, які потребують стаціонарного лікування, цукровий діабет, важка форма, стадія декомпенсації, ускладнені форми цукрового діабету, гангрена нижніх кінцівок, тяжкі форми гіпотиреозу та тиреотоксикозу, ожиріння ІУ ступеня при недостатності кровообігу вище ІІ-А ступеня.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

кліматолікування, питна мінеральна вода Новомосковська, дієтичне харчування, лікувальні ванни природні та штучні, лікувальні душі (лазерний душ та підводний душ-масаж), апаратна фізіотерапія, озокеритові та грязьові аплікації, кишкові зрошення мінеральною водою, мікроклізми відварами лікарських трав, синглетно-киснева та озонотерапія, масаж, лікувальна фізкультура, нетрадиційні методи лікування, стоматологічна допомога.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

клінічні та біохімічні дослідження крові та сечі, електрокардіографія, консультативний прийом вузьких спеціалістів.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

рефлексотерапія, гірудотерапія, УЗД, реоенцефалографія, реовазографія.

 

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
 
одно-, двомісні номери з усіма зручностями, двомісні двокімнатні номери підвищеної комфортності.

 

ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:
 
тренажерний зал, аптечний пункт, більярд, дискотека, танці, кафе, екскурсії, човнова станція, бібліотека, спортивно - розважальні програми, настільний теніс, кімната відпочинку, торгівельні майданчики, автостоянка, пункт прокату, пункт зв'язку, кіно, пляж, будинок культури, супутникове телебачення, пошта, спортивні майданчики, відео зал, водні велосипеди.

 

ЦІНИ:
 

Ціни на путівки складаються з вартості проживання (залежить від категорії номера), харчування (дієтичне 3-х разове - 200 грн, комерційне 3-х разове - 250 грн. на добу) та лікування (130,00 грн. на добу).
 
Категорія номера Ціна за 1 ліжко-день
"Стандарт"
2-містний (корпус №4) 230,00 грн.
2-містний (корпус №1, №3) 250,00 грн.
1-містний (корпус №4) 330,00 грн.
1-містний (корпус №1, №3) 350,00 грн.
1-містний с широким ліжком* (корп №3, №4) 380,00 грн.
"Полулюкс"
1-містний 1-кімнатний з широким ліжком* (корпус №2, №7) 430,00 грн.
2-містний 2-кімнатний з широким ліжком* (корп №1, №2, №3) 410,00 грн.
2-місний 2-кімнатний з 2-ма окремими ліжками (корпус №4) 320,00 грн.
2-містний 1-кімнатний з 2-ма окремими ліжками (корпус №2, №7) 350,00 грн.
"Люкс"
1-місний з широким ліжком* (корпус №3) 450,00 грн.
2-містний 2-кімнатний з широким ліжком* (корпус №3) 460,00 грн.
 
Літній будиночок 150,00 грн.
Розкладачка 110,00 гр
 
* друге додаткове місце в номерах з широким ліжком оплачується в розмірі 50 % від вартості основного місця
 
АДРЕСА:
 

с.Орлівщина, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., Україна, 51215.

Сайт санаторію "Курорт Орлівщина"

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 32286611.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 007574.

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 571952 від 28.01.2011 р.