ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП Санаторій «Лаванда»

Санаторій «Лаванда» знаходиться на одному з найвідоміших гастроентерологічних курортів України курорті Моршин, завдяки його унікальним джерелам мінеральних вод та екологічно чистому повітрю.

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:

 - хвороби органів травлення. Реабілітаційне відділення для хворих із захворюванням печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів;


Показання:

залишкові явища вірусного гепатиту в неактивній фазі при нормальних показниках рівня тканинних ферментів в крові та функціональних проб печінки. Захворювання печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів в фазі ремісії чи нестійкої ремісії з ознаками залишкової активності процесу.


Протипоказання:

загальні протипоказання, що виключають направлення хворих на санаторнокурортне лікування та всі захворювання органів травлення у фазі загострення; активність патологічного процесу в печінці із значними відхиленнями біохімічних показників рівня тканинних ферментів в крові та функціональних проб печінки; післяопераційні ускладнення: післяопераційні рани, лігатурні свищі.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

бальнеотерапія, кишкові зрошення, мікроклізми, гідромасаж ясен, грязеозокерито­лікування, апаратна фізіотерапія, інгаляції, ЛФК, стоматологія, психотерапія, рефлексотерапія, лікувальний масаж та медикаментозна терапія при невідкладних станах.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

клініко-біохімічні та імунологічні обстеження гастроентерологічного скерування, ендоскопія та ректороманоскопія, УЗД-діагностика органів шлунково-кишкового тракту, нирок, функціональна діагностика, ЕКГ, консультація спеціалістів (уролог, гінеколог, невропатолог, окуліст, ендокринолог, хірург, ЛОР), лікувальний масаж, невідкладна медична допомога, в т.ч. стоматологічна.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

підводний душмасаж, лазеротерапія, душ гідролазерний, гідроколонотерапія, мануальна терапія, загальний масаж, масаж простати, магнітотерапія внутрішньо-порожнинна, ультразвукове обстеження органів малого тазу, УЗД серця і судин, РЕЕГ, бактеріологічне дослідження сечі, мазок з горла на чутливість флори до антибіотиків (крім гострих випадків), лікування в стоматологічному кабінеті пародонтозу, лікування зубів із застосуванням матеріалів закордонного виробництва, зубопротезування.

 

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
 
однокімнатні та двокімнатні номери підвищеної комфортності, двокімнатні двомісні номери "Люкс", одно-, двомісні номери з усіма зручностями, звичайні одномісні та двомісні номери.

 

ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:
 
аптечний пункт, кафе, косметичний кабінет, кабельне телебачення, перукарня, сауна, бібліотека, спортивний майданчик, пункт прокату, пункт зв'язку, бар, клуб, екскурсії: Почаїв, Гейзери, Мукачево, Берегово, Говерла, Озеро Синевір, Львів, Славськ, Ужгород.

 

ЦІНИ:
 

ДП «Санаторій «Лаванда» - morshyn.xls

АДРЕСА:
 

вул. І. Франка 33 а, м. Моршин, Львівська область, Україна, 82482.

Сайт курорту Моршин

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 20772615.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 009044.

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 197000 від 04.04.2013 р.