ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП Санаторій «Гопри»

Санаторій «Гопри» одна з найстаріших оздоровниць півдня України яка розташована на березі лікувального озера Соляне на відстані 45 км від Чорноморського узбережжя. Курорт має унікальні лікувальні природні фактори: сульфідно-мулові грязі та хлоридно-натрієву ропу.

View the embedded image gallery online at:
http://www.ukrzdrav.com/dp-sanatorij-gopri.html#sigFreeIdb1b264edf8

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 

  - захворювання кістково-м’язової системи: запальні артропатії, артрози, дорсопатії: остеохондроз, анкілозуючий спондилоартрит та інші, наслідки переломів і травм кінцівок, хребта та їх ускладнення;

 Показання: запальні поліартропатії:  ревматоїдний артрит, подагра, артрити травматичного походження, інші артрити; артрози; дорсопатії: сколіоз,  остеохондрози хребта,  хвороба Бехтерєва, спондильоз; наслідки переломів і травм кінцівок та хребта; остеомієліти, хондропатії і т. і.;

Протипоказання: тяжкі форми ушкодження кісток і суглобів із численними відділеннями, тяжким загальним станом чи амілоїдозом внутрішніх органів; поліартрити із прогресуючим процесом у суглобах і анкілозами, контрактурами та втраті спроможності самообслуговування; тяжкі деформації суглобів із повторним  синовіїтом; хронічні остеомієліти за наявності великого чужорідного тіла в остеомієлітичному осередку; септичні форми ревматоїдного поліартриту, наявність вісцеритів; загальні протипоказання щодо направлення хворих на курорти.

Перелік лікувальних послуг, що входять до вартості путівки: дієтичне харчування, кліматолікування, бальнеогрязелікування, апаратна фізіотерапія, лікувальна фізкультура, масаж, фітоаромотерапія, невідкладна медична допомога.

Перелік діагностичних послуг, що входять до вартості путівок:  клінічні, біохімічні та імунологічні аналізи крові та сечі, електрокардіографія, реовазографія кінцівок, реоенцефалографія, рентгенографія за показаннями, консультації спеціалістів по показанням.

 

 - захворювання нервової системи ураження окремих нервів та корінців, полінейропатії, наслідки енцефаліту та енцефаломієліту, розлади вегетативної нервової системи та  інше;

Показання: наслідки енцефаліту та енцефаломієліту; хвороби та ураження периферійних нервів, нервових корінців та сплетінь;  полінейропатії, розлади вегетативної нервової системи  і т. ін. ;

Протипоказання: бульбарні і псевдобульбарні паралічі; епілептичні припадки, схильність до синкопальних нападів; гіперкінетичні , вестибулярні, мозочкові синдроми, неможливість самостійного пересування;  виражені порушення зору, слуху, функцій органів таза; аневризми судин мозку, пухлини мозку; важкі соматичні захворювання; важкі порушення серцевого ритму, нестабільна гемодинаміка, прогресуючий перебіг гіпертонічної хвороби з кризами; загальні протипоказання щодо направлення хворих на курорти.

Перелік лікувальних послуг, що входять до вартості путівки: дієтичне харчування, кліматолікування, бальнеогрязелікування, апаратна фізіотерапія, лікувальна фізкультура, масаж, психоароматерапія, невідкладна медична допомога.

Перелік діагностичних послуг, що входять до вартості путівок: клінічні та біохімічні аналізи крові та сечі, електрокардіографія, реовазографія кінцівок і реоенцефалографія, рентгенографія  за показаннями, консультації спеціалістів.

 

   - захворювання жіночої статевої сфери хронічні запальні гінекологічні захворювання, жіноча безплідність;

 Показання : запальні захворювання: хронічний сальпінгіт та оофоріт, запальні хвороби матки, тазові перитонеальні спайки; незапальні захворювання: інфантилізм генітальний, гіпоплазія матки, дисфункція яєчників, жіноча безплідність і т. ін.;

 Протипоказання: кровоточива ерозія шийки матки; поліпи шийки матки; захворювання , які супроводжуються матковими кровотечами; кістоми і кісти яєчників, міоми матки, ендометриоз і мастопатія; передракові захворювання жіночих статевих органів; гіперестрогенія; післяабортний період (до першої менструації); загальні протипоказання щодо направлення хворих на курорти.

Перелік лікувальних послуг, що входять до вартості путівки: дієтичне харчування, кліматолікування, бальнеогрязелікування з порожнинними процедурами, апаратна фізіотерапія, лікувальна фізкультура, ароматерапія, невідкладна медична допомога.

Перелік діагностичних послуг, що входять до вартості путівок: клінічні та біохімічні аналізи крові та сечі, дослідження виділень із статевих органів, електрокардіографія, реовазографія, консультації спеціалістів по показанням .

 

- захворювання чоловічих статевих органів: хронічні простатити, статеві порушення, безплідність;

Показання: хронічні простатити,  статеві порушення, чоловіче безпліддя;

Протипоказання: аденома простати 2 – 3 ст.; специфічні  загальні захворювання без попередньої санації; всі урологічні хвороби у гострій стадії та хронічні в стадії загострення, злоякісні новоутворення і підозра на їх наявність; загальні протипоказання щодо направлення хворих на курорти.

Перелік лікувальних послуг, що входять до вартості путівки:  дієтичне харчування, кліматолікування, бальнеогрязелікування з порожнинними процедурами, апаратна фізіотерапія, лікувальна фізкультура, ароматерапія, невідкладна медична допомога.

Перелік діагностичних послуг, що входять до вартості путівок: клінічні та біохімічні аналізи крові та сечі, аналіз соку передміхурової залози, спермограма, електрокардіографія, реовазографія, консультації спеціалістів.

 

- хвороби шкіри псоріаз;

Показання:  псоріаз, нейродерміт;

Протипоказання: міхурові дерматози, короста, гемодермія; гнійничкові, грибкові, паразитарні захворювання шкіри; червона вовчанка, фітодерматози, пігментна склеродермія; загальні протипоказання щодо направлення хворих на курорти.

Перелік лікувальних послуг, що входять до вартості путівки:  дієтичне харчування, кліматолікування, бальнеогрязелікування, апаратна фізіотерапія, лікувальна фізкультура, ароматерапія, невідкладна медична допомога.

Перелік діагностичних послуг, що входять до вартості путівок: клінічні та біохімічні аналізи крові та сечі, електрокардіографія, консультації спеціалістів по показникам .

 

-             захворювання периферичних судин діабетичні ангіопатії, облітеруючий атеросклероз судин кінцівок 1-2 стадій;

Показання: діабетичні ангіопатії, облітеруючий атеросклероз судин кінцівок 1-2 стадій.

Протипоказання: рецидивуючі  тромбоемболічні ускладнення, цукровий діабет у фазі декомпенсації, гангрена ніжних кінцівок, діабетична ступня (ішемічна, інфікована) з наявністю виразок, некрозу тканин, загальні протипоказання щодо направлення хворих на курорти ;  загальні протипоказання щодо направлення хворих на курорти.

Перелік лікувальних послуг, що входять до вартості путівки:дієтичне харчування, кліматолікування, бальнеогрязелікування, апаратна фізіотерапія, лікувальна фізкультура, ароматерапія, невідкладна медична допомога.

Перелік діагностичних послуг, що входять до вартості путівок: клінічні та біохімічні аналізи крові та сечі, електрокардіографія, реовазографія кінцівок, реоенцефалографія за показаннями, консультації спеціалістів.

 

 -                     захворювання органів дихання захворювання верхніх дихальних шляхів, хронічні бронхіти, пневмонії та інші;

Показання: захворювання верхніх дихальних шляхів, хронічні бронхіти, пневмонії та інші);

Протипоказання: гострі бронхіти та хронічні захворювання в фазі загострення, ЛСН вище ІІ А стадії, спонтанний пневмоторакс, рецидивуюча тромбоемболія легеневої артерії, бронхіальна астма з тяжкими нападами, бронхоектази, хронічні абсцеси, після оперативних втручань . Загальні протипоказання щодо направлення хворих на курорти.

Перелік лікувальних послуг, що входять до вартості путівки: дієтичне харчування, кліматолікування, бальнеогрязелікування, апаратна фізіотерапія, інгаляції, лікувальна фізкультура, масаж, фітоаромотерапія, невідкладна медична допомога.

Перелік діагностичних послуг, що входять до вартості путівок:  клінічні, біохімічні аналізи крові та сечі, електрокардіографія, реовазографія, рентгенографія за показаннями, консультації спеціалістів.

 

 реабілітація:

-    оздоровлення вагітних жінок; жінок з гінекологічними захворюваннями;

-   захворювання та наслідки травм органів опори та руху, стани після оперативних втручань: ревматоїдний, реактивний артрит, артрити травматичного походження, подагра, анкілозуючий спондилоартрит при активності не вище 1 ступеню, деформуючий артроз, склеродермія в неактивній стадії; наслідки переломів хребців (без порушення функції спинного мозку) та кінцівок, стани після ендопротезування суглобів, наслідки дії вібрації, різні порушення функцій нижніх і верхніх кінцівок після ортопедичних операцій, остеохондроз хребта без неврологічних порушень, хронічні синовіти і бурсити різної локалізації, тендовагініти, запальні процеси сухожилля, м’язів, контрактури суглобів та інше.

 

 Перелік лікувально-діагностичних послуг, що не входять у вартість путівки.

       Сауна, внутрішньополосні кишкові зрошення, крапковий масаж стоп по китайській методиці.

 УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:

 
двомісні номери з усіма зручностями, двомісні та тримісні номери з зручностями на поверсі.

  ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:

тренажерний зал, більярд, дискотека, косметичний кабінет, кабельне телебачення, перукарня, сауна, бібліотека, настільний теніс, кімната відпочинку, автостоянка, пункт зв'язку, басейн, бар, спортивні майданчики, екскурсії: Заповідник «Асканія Нова», Чорноморській заповідник.

 ЦІНИ:

 
АДРЕСА:
 

вул. Леніна, 72, м. Гола Пристань, Херсонська область, Україна, 75602.

Сайт санаторію "Гопри"

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 32284169.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 009061.

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 570912 від 10.03.2011 р.