ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ»

Санаторій «Скадовськ» знаходиться у чудовому парку, на відстані 100 м від берега Джарилгацької затоки Чорного моря. Цей курорт славиться як істинно дитячий курорт. Із-за мілководдя затока в спекотні літні дні прогрівається до 30-32 С. Швидке випаровування підвищує насиченість води морськими солями, концентрація яких вище концентрації відкритого моря і досягає 22%, що сприяє лікуванню та профілактиці хвороб органів дихання та нервової системи.

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 
Хвороби органів дихання, нервової системи та захворюваннясистеми кровообігу, ендокринної системи, медико-психологічна реабілітація постраждалих учасників АТО 

Показання:
 

Хронічні захворювання органів дихання:

хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів (тонзиліт, ларингіт, синусіт, аденоїди, вазомоторний риніт), повторна пневмонія, стан після перенесеної пневмонії, рецидивуючий та хронічний бронхіт в період ремісії або нестійкої клініко-лабораторної ремісії, бронхіальна астма 1 та 2 ступенів важкості у періоді ремісії, обструктивний бронхіт, інші респіраторні алергози в період ремісії, часто тривало хворіючі діти.

Захворювання нервової ситеми:

наслідки запальних захворювань ЦНС в стадії ремісії, функціональні та інші розлади нервової системи (неврастенія, неврози, астенічні неврозоподібні стани), нейроциркуляторна дистонія, захворювання нервових корінців та сплетінь, ДЦП (дитячий церебральний параліч без втрати  cамообслуговування), пологові пошкодження плечового сплетіння.

Захворювання системи кровообігу:

Ревматизм, неревматичні ураження мітрального клапану,гіпертонична хвороба, вегетосудинна дистонія. Вроджені вадисерця без ознак ендокардіту в стадії компенсації

Захворювання ендокринної системи:

Цукровий діабет латентний, явний, легкого та середнього ступенів в фазі стабільної компенсації (глікемія до 10 ммоль/л; добова глюкозурія не більше 5% вуглеводної цінності денного раціону) без проявів кетоацидозу та гіпоглікемічних станів, порушення обміну речовин, ожиріння, подагра.

 
Протипоказання:

Всі захворювання в гострому періоді; захворювання із декомпенсацією серцевої діяльності більше за 1 стадію, гіпертонічна хвороба більше, як 1 та 2 стадії, без частих гіпертонічних кризів та порушень серцевого ритму і провідності; бронхоектази, і з серцево-легеневою недостатністю; бронхіальна  астма 3-го та 4-го ступеню важкості; інфекційні, паразитарні захворювання та контакт з інфекційними хворими до закінчення терміну ізоляції; злоякісні новоутворення; злоякісна анемія; всі форми туберкульозу; залежність від психоактивних речовин та алкоголю; кровохаркання; розумова відсталість, втрата самообслуговування, цукровий діабет важкого ступеню, ускладнений, декомпенсований, схильний до кетоацидоза та гіпоглікемічних станів.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

Дієтотерапія, кліматолікування, лікувальна фізкультура, масаж, апаратна фізіотерапія, інгаляції, аерозольтерапія, синглетно-киснева терапія, спелеотерапія, галотерапія, пелоїдотерапія, електропелоїдотерапія, фітотерапія, озокеритотерапія, кисневі коктейлі, аероіонотерапія,аромотерапія, невідкладна медична допомога, в т.ч.стоматологична.

 
Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

Загальний аналіз крові та сечі, комп’ютерна електрокардіографія, спірографія, реоецефалографія, реовазографія.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

Лікування у стоматолога, гідролазерний душ-масаж, гідролазерне зрошення ясен, автоматичний масажер ,,Релакс”, лікувальна подушечка ,,Зостера”, підводний душ масаж, вихрова ванна, перлинні ванни, аромованни, сауна, басейн, лікувальні душі (,,Шарко”, циркулярний, висхідний).

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
 
 •   Двомісні двокімнатні номери з підвищеною комфортністю типу „Люкс” (всі зручності в номері, телевізор, холодильник,кондинціонер)
 •    „Стандарт+” - 2-місний з усіма зручностями покращений
 •    „Стандарт”  -  2- , 3-місні номери з усіма зручностями в номері
 •   ,,Економ+” -  2- , 3-місні номери з усіма зручностями в номері
 •   „Економ” 2-, 3-, та 4-місні номери з усіма зручностями на дві кімнати.

 

ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:
 
тенісний корт, тренажерний зал, аптечний пункт, кафе, косметичний кабінет, перукарня, бібліотека, кімната відпочинку, автостоянка, пункт прокату, пункт зв'язку, бар, пляж, пункт обміну валют, клуб, спортивні майданчики, дитячі ігрові майданчики, водні велосипеди, екскурсії по місту :(катакомби, по храмам м. Одеси, в музеї та галереї, дельфінарій, аквапарк, та морські прогулянки.).

 ЦІНИ:

 
АДРЕСА:
 

вул. Набережна , 1, м. Скадовськ, Херсонська область, Україна, 75700.

Сайт санаторію "Скадовськ"

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02648314.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 011814.

Рівень акредитації (категорія): перша.

Ліцензія (на медичну практику): серія АВ 565999 від 16.09.2010 р.