ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП Санаторій «Березовий Гай»

Санаторій «Березовий гай», розташований в центрі міста Миргород, на березі річки Хорол, в лісопарковій зоні серед беріз і сосен. Основні лікувальні фактори всесвітньовідома мінеральна вода «Миргородська» та торф'яні грязі родовища «Семиреньки».

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 
 - захворювання органів травлення та обміну речовин (цукровий діабет);

Показання:

хронічний гастрит з секреторною недостатністю і розладом моторно-евакуаторної функції шлунка поза фазою загострення. Функціональні захворювання шлунка з розладом моторно-евакуаторної функції без явищ вираженого гастриту. Неінфекційні запальні хвороби кишечника. Синдром подразненого кишечника. Функціональні розлади кишечника з порушенням моторно-евакуаторної функції. Хронічні хвороби печінки і жовчних шляхів різної етіології у фазі ремісії. Цукровий діабет легкого та середнього ступеня тяжкості.


Протипоказання:

загальні протипоказання для направлення хворих на курорт та: всі захворювання органів травлення в фазі загострення; рубцеве звуження стравоходу і кишечника з порушенням прохідності; виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки в фазі загострення, а також ускладнена стенозом привратника, повторними кровотечами за попередні 8-10 місяців, підозра на малігнизацію виразки; поліпи шлунка; ригідні, астральні гастрити; ускладнення після операції на шлунку; неспецифічний виразковий коліт; захворювання кішечника туберкульозної, паразитарної та бактеріальної етіології.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

прийом мінеральної води, дієтхарчування, кліматолікування, лікувальна фізкультура, бальнеотерапія (лікувальні ванни, душі), торфогрязелікування, апаратна фізіотерапія, лікувальні мікроклізми та промивання кишечника, масаж, психотерапія, ароматерапія, інгаляції. Працює стоматологічний кабінет.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

безкоштовно проводяться обстеження в лікувально-діагностичному центрі, які стосуються основного захворювання: електрокардіографія, клінічні аналізи крові та сечі, фіброгастродуоденоскопія, РН-метрія, аналіз дуоденального вмісту, беззондове обстеження підшлункової залози, УЗД печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, ректороманоскопія, рентгеноскопія ШКТ, іррігоскопія, біохімічні та імунологічні дослідження


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

голкорефлексотерапія, мануальна терапія, протезування зубів, пневмопресінг, спелеотерапія, гідроколонотерапія, ванна Кара, обстеження в ЛДЦ, що не стосується основного захворювання: УЗД нирок, передміхурової залози, щитовидної залози, молочних залоз, матки та придатків; консультація та лікування у спеціаліста уролога-сексопатолога, аналіз крові на гормони щитовидної залози.
 - реабілітаційне відділення для батьків з дітьми хворими на цукровий діабет;

Показання:

цукровий діабет вперше виявлений, латентний, явний, легкого, середнього та важкого ступеня в стадії компенсації та субкомпенсації.


Протипоказання:

загальні медичні протипоказання для направлення на санаторне лікування та: цукровий діабет у стадії декомпенсації з симптомами передкоматозного стану, нефропатія 3-4 ступеня.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

прийом мінеральної води, дієтхарчування, кліматолікування, лікувальна фізкультура, бальнеотерапія (лікувальні ванни, душі), торфогрязелікування, апаратна фізіотерапія, лікувальні мікроклізми, сегментарний масаж, психотерапія, ароматерапія, інгаляції, синглетно-киснева терапія, навчання в школі цукрового діабету, стоматологічні послуги.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

електрокардіографія, клінічні аналізи крові та сечі, глікемічний та глюкозурічний профіль, біохімічний аналіз крові, УЗД печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, нирок, реовазографія ніг, капіляроскопія, термографія ніг, аналіз крові на глікірований гемоглобін. Консультація окуліста, невропатолога, стоматолога, та інших спеціалістів за показаннями.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

голкорефлексотерапія, мануальна терапія, протезування зубів, пневмопресінг, спелеотерапія, гідроколонотерапія, ванна Кара, УЗД, передміхурової залози, щитовидної залози, молочних залоз, матки та придатків; консультація та лікування у лікарів уролога та сексопатолога, аналіз крові на гормони щитовидної залози, моніторинг цукру в крові.
 - реабілітаційне відділення для хворих на цукровий діабет дорослих;

Показання:

цукровий діабет вперше виявлений, латентний, явний, легкого, середнього та важкого ступеня в стадії компенсації та субкомпенсації.


Протипоказання:

загальні медичні протипоказання для направлення на санаторне лікування та: Цукровий діабет у стадії декомпенсації з симптомами передкоматозного стану, нефропатія 3-4 ступеня, гангрена нижніх кінцівок


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

прийом мінеральної води, дієтхарчування, кліматолікування, лікувальна фізкультура, заняття на велотренажерах, бальнеотерапія (лікувальні ванни, душі), торфогрязелікування, апаратна фізіотерапія, лікувальні мікроклізми та промивання кишечника, сегментарний масаж, психотерапія, ароматерапія, інгаляції, синглетно-киснева терапія, навчання в школі цукрового діабету, лікування в кабінеті діабетичної ступні, стоматологічні послуги.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

електрокардіографія, клінічні аналізи крові та сечі, глікемічний та глюкозурічний профіль, біохімічний аналіз крові, УЗД печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, нирок, реовазографія ніг, капіляроскопія, термографія ніг. Консультація окуліста, невропатолога, стоматолога та інших спеціалістів за показаннями.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

голкорефлексотерапія, мануальна терапія, протезування зубів, пневмопресінг, спелеотерапія, гідроколонотерапія, ванна Кара, УЗД, передміхурової залози, щитовидної залози, молочних залоз, матки та придатків; консультація та лікування у лікарів уролога і сексопатолога, аналіз крові на гормони щитовидної залози, моніторинг цукру в крові.

 

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
 
двокімнатні двомісні номери "Люкс", одно-, двомісні номери з усіма зручностями.

 

ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:
 
дискотека, кінозал, екскурсії, кабельне телебачення, бібліотека, настільний теніс, комп'ютерний клуб, дитячі ігрові майданчики, дитяча ігрова кімната, прокат телевізорів, велотренажерний зал.

 

ЦІНИ:

ДП «Санаторій «Березовий Гай» - ber gay.xls

АДРЕСА:
 

вул.Гоголя,112 м.Миргород, Полтавська обл., Україна, 37600.

Сайт  Миргородкурорту

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 25162005.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 009760.

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АВ 292448 від 19.08.2010 р.