ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП Санаторій «Ай-Петрі»

Санаторій «Ай-Петрі» розташувався в екзотичному куточку Південного берега Криму - в центрі курортного містечка Місхор, що біля підніжжя мальовничої вершини головної гряди Кримських гір - гори Ай-Петрі (1320 м), в 15 км від міста Ялти та в 50 м від морського узбережжя. Поруч – всесвітньовідомий Воронцовський палац та Алупкінський винний підвал із дегустаційним залом.

Сонячне проміння, повітря, насичене іонами морських солей і фітонцидами вічнозелених дерев старовинного місхорського парку і хвойного лісу з постійним морським бризом створили неповторні умови для лікування, релаксу та відпочинку в цьому райському куточку, який за кількістю сонячних днів в році не поступається середземноморським курортам. Оздоровлюватись в санаторії можна в будь-яку пору року.

Санаторій "Ай-Петрі" - оздоровниця загальтерапевтичного профілю, як спеціалізується на лікуванні органів дихання, функціональних захворювань нервової і серцево-судинної систем.

Висококваліфікованими лікарями розроблена програма прийому хворих, яка дозволяє планомірно обстежити кожного, хто прибув до санаторію. Лікарі санаторію, які є  професіоналами своєї справи, призначають не лише медикаментозне лікування, а й встановлюють норми прийому повітряних і сонячних ванн, морських процедур, тощо в індивідуальному порядку. Сучасно оснащений лікувальний корпус завжди до послуг відпочивальників. Клуб-їдальня пропонує як шведський стіл, так і харчування по замовленню.

До послуг відпочивальників – два спальних корпуси, які розташовані на відстані 50 м. від моря. Цікавою з архітектурної точки зору є будівля корпусу № 11. Будівельні роботи були виконані югославськими спеціалістами в 1996 році. З багаточислених балконів корпусу відкривається неперевершений вигляд на безкраї морські простори. Навколо – в рослинній зоні особливо багато як екзотичних, так і реліктових  та ендемічних рослин Криму. Це і стрункі свічки кипарисів, і яскраві суцвіття акації ленкоранської, і італійська красуні – сосна пінія, і веселково-строкаті квіткові клумби – все говорить про одне – Крим приваблює, зачаровує….

Органічно вписується в місцевий ландшафт і корпус №10, введений в експлуатацію в 1979 році. Обидва корпуси обладнані ліфтами.

Одночасно санаторій приймає 760 відпочивальників, а щорічно в ньому оздоровлюються понад 10 000 чоловік, в тому числі близько 2 000 дітей з України та зарубіжжя.

На шляху до моря неодмінно зазирніть до Альтанки Побачень. Можливо вам пощастить споглянути далекі берега Анталії, оповиті серпанком… Спускаючись прохолодою тінистих алей італійських піній, що схилили свої парасоль часті крони над сходами, всього за кілька хвилин Ви опиняєтесь у владі сонячного проміння, солоного моря та нестримних веселощів на затишному та комфортному пляжі санаторію «Ай-Петрі». Пляж дрібно гальковий, з об’ємною тіньовою зоною, душовими, кафе та баром.

 Для дітей, яким набридло борсатись у морі – дитячий майданчик. Під наглядом кваліфікованого вихователя дитина пограється з однолітками, а ви повною мірою будете насолоджуватись сонячною млістю – адже у літа, крім безперечних принад, є один недолік – воно буває лише раз на рік!

 

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 
 - лікування хвороб органів дихання, системи кровообігу, нервової системи, кістково-м'язової системи;

Показання:

хронічні хвороби верхніх та нижніх дихальних шляхів, пневмоконіози, пневмонії; хронічна ішемічна хвороба серця, церебральний атеросклероз, гіпертензивна енцефалопатія, гіпертонічна хвороба ( первинна та вторинна), стенокардія; розлади вегетативної нервової системи, мігрень, невротичні, пов'язані із стресом і соматоформні порушення; артрози, дорсопатії.


Протипоказання:

загальні протипоказання, що виключають направлення хворих у санаторій, та: Нестабільний плин стенокардії, гострий інфаркт міокарда, гіпертонічна хвороба 3 ст. і вище.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

кліматолікування, дієтотерапія, лікувальна фізкультура в залі ЛФК і басейні, лікувальний масаж, фізіотерапія, теплолікування, грязелікування, бальнеотерапія, спелеотерапія, аромафітотерапія, синглетно-киснева терапія, інгаляції, питне водолікування (мінеральна вода), спеціальні методи лікування в ЛОР і бронхологічному кабінеті. Консультації лікарів фахівців: отоларинголога, стоматолога, пульмонолога, кардіолога, невролога, психотерапевта, педіатра.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

спірограма, електрокардіограма, реографія, УЗД, рентген, клінічні, біохімічні, імунологічні дослідження.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

 
ВИДИ БАЛЬНЕОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕДУР:
 
лікувальні душі, лікувальні ванни.

 

ПЕРЕЛІК ЛІКУВАЛЬНИХ ПРОЦЕДУР:
 
спелеотерапія, лікувальний масаж, кліматолікування, фітобар, лазеротерапія, мануальна терапія, фізіотерапія, інгаляційна терапія, лікування у ЛОР кабінеті, інтратрахеальні вливання, лікувальна гімнастика, фітококтейлі, акустичний вібромасаж легенів, парафінолікування, озокеритолікування, електрогрязелікування, глинолікування, киснево-синглентна терапія, аромофітотерапія, гідроколонотерапія, голкорефлексотерапія, озонотерапія, сухі" вуглекислі вани, лікування мінеральною водою.

 

ПЕРЕЛІК ДІАГНОСТИЧНИХ ОБСТЕЖЕНЬ:
 
функціональна діагностика, лабораторна діагностика.

 

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
 
двокімнатні двомісні номери "Люкс", двокімнатні двомісні номери з усіма зручностями, одно-, двомісні номери з усіма зручностями.

 

ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:
 
тренажерний зал, аптечний пункт, більярд, дискотека, танці, кафе, косметичний кабінет, екскурсії, магазини, перукарня, сауна, човнова станція, бібліотека, настільний теніс, кімната відпочинку, зимовий сад, торгівельні майданчики, автостоянка, пункт прокату, пункт зв'язку, басейн, бар, кіно, пляж, ресторан, тенісні корти, пункт обміну валют, велосипеди, екскурсії у будь-який куточок Криму, супутникове телебачення, спортивні майданчики, дитячі ігрові майданчики, Для бажаючих в санаторії щорічно проводяться семінари, конференції, ділові зустрічі.

 

ЦІНИ:
 

ДП «Санаторій «Ай-Петрі»

АДРЕСА:
 

Алупкінське шосе, 15, смт.Кореїз-1, м.Ялта, АР Крим, Україна, 98671.

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02650587.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 010205.

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 570331 від 18.02.2011 р.