ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП "Клінічний санаторій "Примор'є" для дітей з батьками"

Санаторій «Примор'є» гостинно розташувався на березі Чорного моря, в центральній частині міста-кyрорта - сонячної Євпаторії, і по праву вважається однією з найкращих оздоровниць серед санаторно-курортних закладів Євпаторії і Криму в цілому. Має вищу атестаційну категорію.

«Клінічний санаторій «Примор'є»для дітей з батьками» є багатопрофільним лікувально-оздоровчим закладом, розрахованим на 460 ліжок.

Санаторій працює цілий рік. В ньому створені всі необхідні умови для оздоровлення, лікування та відпочинку дітей з батьками і дорослих. Дітей приймає з 4-х річного віку. Розміщення в упорядкованих корпусах зі зручностями за бажанням відпочиваючих.

Санаторій «Примор'є» є багатопрофільною оздоровницею міста Євпаторія. З 1998 року санаторію Примор'ї надано статус клінічного лікувально-профілактичного закладу.

Унікальність санаторію «Примор'є» полягає в тому, що на відміну від інших,  він проектувався і будувався саме для відпочинку та лікування дітей з батьками, а не пристосовувався для цього.

Спальний корпус санаторію з'єднаний з двома поверхами лікувально-діагностичного корпусу, їдальні, дитячої ігрової кімнатою холом - це дає можливість отримання повного комплексу санаторно-курортних послуг не виходячи з будівлі санаторію.

У 2008 році введений спеціально побудований перехід з 2-го поверху спального корпусу в лікувальний корпус та їдальню для пересування відпочиваючих на інвалідних візках, що забезпечило інвалідам можливість вільного пересування по всьому корпусам санаторію на колясках.

Перебуваючи на самому березі моря, в санаторії цілодобово присутнє чисте іонізоване повітря, насичене йодом за рахунок потоків повітря з моря, насиченого озоном і мікроелементами солей, змішаного з потоками повітря степів.

Санаторій «Примор'є» має велику паркову зону і розташований в 500-ах метрах від соляного озера Мойнаки.

Прекрасний піщаний пляж, морські бризи, насичене чисте іонізоване повітря, соляні лимани, ласкаве сонце, цілющі грязі - комплекс курортних факторів для оздоровлення дітей і дорослих у Євпаторії.

А так як кожен номер спального корпусу має вихід на простору лоджію, це створює унікальну можливість відпочиваючим цілодобово отримувати кліматолікування.

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 
 - хвороби системи кровообігу, нервової, сечостатевої системи, кістково-м'язової системи і сполучної тканини, верхніх дихальних шляхів;

Показання:

Хвороби системи кровообігу Хронічні ревматичні хвороби серця, гіпертонічна хвороба з переважним ураженням серця, гіпотензія, атеросклероз артерій нижніх кінцівок, ендартеріїт облітеруючий Хвороби кістково-м'язової системи: ревматичний артрит, ювенільний артрит, псоріатичні та ентеропатичні артропатії, подагра, артрози, дорсопатії (кіфоз, лордоз, сколіоз), остеохондроз хребта, спондилопатії, спондильоз, дорсалгії, міозит, синовіт та тендосиновіт, ураження м'яких тканин, пов'язані з навантаженням , перевантаженням та тиском, остеопатії і хондропатії, остеомієліт Хвороби нервової системи: ураження нервів, нервових корінців та сплетінь, периферичної нервової системи Хвороби органів дихання: хронічний риніт, назофарингіт та фарингіт, хронічний синусит, хронічні хвороби мигдаликів та аденоїдів (хронічний тонзиліт, гіпертрофія мигдаликів, аденоїдів), хронічний ларингіт та ларинготрахеіїт, хронічний бронхіт, астматичний та обструктивний, емфізема, астма, астматичний стан, бронхоектатична хвороба, пневмоконіози, реконвалесценти пневмонії Хвороби шкіри: псоріаз, дерматити, келоїдні рубці Хвороби сечостатевої системи: гінекологічні захворювання жінок і дівчаток, жіноча і чоловіча безплідність.


Протипоказання:

всі показані хвороби в гострому періоді та в стадії декомпенсації, неревматичний кардит в активній фазі процесу; комбіновані вади серця; сколіоз IV ст.; гіпертонічна хвороба ІІ-ІІІ стадії (кризовий перебіг), ішемічна хвороба серця, остеомієліт у стадії загострення; загальні протипоказання для направлення хворих на курорти.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

кліматолікування, бальнео-, або грязелікування (за відсутності протипоказань), апаратна фізіотерапія, лікувальна фізкультура, масаж при захворюваннях кістково-м'язової системи, підводний душ-масаж, гідрокінезотерапія в басейні; ароматерапія, дієтотерапія; невідкладна медична допомога в тому числі стоматологічна.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

електрокардіографія, клінічні аналізи крові та сечі.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

підводний душ-масаж, гідроколонотерапія, апаратний масаж, голкорефлексотерапія, УЗД, біохімічні дослідження.
 - реабілітаційне відділення для лікування дорослих та дітей з 4-х до 18 років (у супроводі батьків) з органічними ураженнями нервової системи, в тому числі дитячим церебральним паралічем;

Показання:

наслідки родової травми головного мозку в ранньому дитинстві та запальних хвороб центральної нервової системи, ураження нервових корінців та сплетінь, віддалені наслідки черепно-мозкової травми; дитячий церебральний параліч (спастичні, гиперкінетичні, атоніко-астатичні форми).


Протипоказання:

всі показані захворювання в гострому періоді та в стадії декомпенсації; міопатії, наслідки арахноідітів, гідроцефалія, порушення терморегуляції і синкопальні напади; епілепсія , часті судоми, асоціальна поведінка, ідіотія та виражена дебільність, різко виражені аномалії розвитку черепа, важкі контрактури і деформації, які потребують попереднього хірургічного виправлення в ортопедичних стаціонарах; загальні протипоказання для направлення на санаторно курортне лікування.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

клімато-, бальнео- або грязелікування (при відсутності протипоказань); апаратна фізіотерапія; лікувальна фізкультура; гідрокінезотерапія в басейні; масаж; підводний душ-масаж; теплолікування; дієтотерапія, невідкладна медична допомога, в тому числі стоматологічна.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

лабораторні дослідження, електрокардіографія, рентгенографія, реоенцефалографія.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

 - реабілітаційне відділення для лікування дорослих та дітей 4-18 років (у супроводі батьків) з неспецифічними захворюваннями верхніх дихальних шляхів;

Показання:

хронічний риніт, назофарингіт та фарингіт, хронічний синусит, хронічні хвороби мигдаликів та аденоїдів (хронічний тонзиліт, гіпертрофія мигдаликів, аденоїдів), хронічний ларингіт та ларинготрахеіїт, стани після перенесених операцій (не менше 2-х місяців після операції, в разі відсутності ускладнень).


Протипоказання:

всі показані захворювання в гострому періоді та в стадії декомпенсації; загальні протипоказання для направлення на санаторно курортне лікування.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

клімато-, бальнео-, тепло- або грязелікування (при відсутності протипоказань), апаратна фізіотерапія; лікувальна фізкультура, гідрокінезотерапія в басейні, аерозольтерапія; дієтотерапія, невідкладна медична допомога, в тому числі стоматологічна.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

лабораторні дослідження, електрокардіографія, рентгенографія.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

 - реабілітаційне відділення для лікування дорослих та дітей з 4-х до 18 років (у супроводі батьків) з ендокринними захворюваннями;

Показання:

цукровий діабет, середньо-важка форма в фазі компенсації (глікемія не більше 200 мг% (10 ммол/л), добова глюкозурія не більше 5% вуглеводної цінності добового раціону), відсутність кетоацидозу і гіпоглікемічних станів; хвороби щитовидної залози: тиреоїдит, нетоксичний дифузний зоб 1-2 стадії, гіпотиреоз; ожиріння аліментарно-конституційне І-ІІІ ст.


Протипоказання:

цукровий діабет у фазі декомпенсації; ускладнені форми цукрового діабету (катаракта , ретинопатія ІІ ІV ст., нефропатія); тиреотоксикоз; загальні протипоказання для направлення на санаторно курортне лікування.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

клімато-, бальнеолікування (при відсутності протипоказань); апаратна фізіотерапія; лікувальна фізкультура, гідрокінезотерапія в басейні, массаж, теплолікування, дієтотерапія, питне водолікування, невідкладна медична допомога, в тому числі стоматологічна.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

клінічні аналізи крові та сечі, біохімічні аналізи крові, електрокардіографія, УЗД, реовазографія.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

 - реабілітаційне відділення для лікування дорослих з захворюваннями органів кровообігу і ревматичними захворюваннями;

Показання:

хронічні ревматичні хвороби серця, гіпертонічна хвороба з переважним ураженням серця, гіпотензія, ревматоїдний артрит, інші артрити, подагра, артрози, склеродермії, хвороби м'яких тканин, остеопороз без патологічного перелому, анкілозуючий спондилоартрит.


Протипоказання:

ревматичний ендоміокардит в активній фазі (ІІ ІІІ ступень), недостатність кровообігу вище ІІ А стадії; повна атріовентрикулярна блокада , політопна ,часта , групова ексрасистолія , миготлива аритмія, пароксизмальна тахікардія , повна блокада правої та лівої ніжок пучка Гіса, гіпертонічна хвороба злоякісного перебігу ІІІ стадії, порушення азотовидільної функції нирок; загальні протипоказання для направлення на санаторно-курортне лікування.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

клімато-, бальнео-, тепло- або грязелікування (за від¬сутності протипоказань),апаратна фізіотерапія, ліку¬вальна фізкультура; гідрокінезотерапія в басей¬ні, аеро¬зольтерапія, дієтотерапія, невідкладна медична допомога, в тому числі і стоматологічна.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

клінічні аналізи крові та сечі, біохімічні аналізи крові, електрокардіографія, рентгенографія.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

 - реабілітаційне відділення для лікування дорослих та дітей з 4-х до 18 років (у супроводі батьків) що перенесли травми та з хворобами кістково-м'язової системи;

Показання:

сколіоз, остеопатії і хондропатії, хронічний остеомієліт (гематогенний та інші), хворі після хірургічних втручань на кістково суглобному апараті, (уроджені вивихи стегна, клишоногість); наслідки переломів та травм опорно-рухового апарату, в тому числі внутрішньосуглобових переломів великих кісток, які зрослися після припинення імобілізації кінцівки глухою гіпсовою пов'язкою, посттравматичний нейродистрофічний синдром кінцівок післяопікових станів, патологічні рубцеві утворення, стани після мікрохірургічних операцій, остеохондроз хребта, артрози, синовіти, тендосиновіти, бурсити.


Протипоказання:

переломи кісток при наявності глухих гіпсових пов'язок на кінцівках або постійного корсету на хребті, або при наявності на кінцівках спицевих або стрижневих апаратів для позавогнищевого черезкісткового остеосинтезу, відсутність зіставлення і фіксації кісткових уламків при переломах кісток, переломи кісток з наявністю інфікованих ран, трофічних виразок , екземи шкіряних покровів, остеомієліт в стадії загострення; загальні протипоказання на санаторно курортне лікування.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

клімато-, бальнео-, тепло- або грязелікування (при відсутності протипоказань), апаратна фізіотерапія, лікувальна фізкультура, гідрокінезотерапія в басейні, масаж, підводний душ-масаж, дієтотерапія, , невідкладна медична допомога, в тому числі стоматологічна.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

клінічні аналізи крові та сечі, біохімічні аналізи крові, лектрокардіографія, рентгенографія.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

 
ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДОРОСЛИХ:
 
 • захворювання органів дихання
 • захворювання верхніх дихальних шляхів
 • супутні захворювання кістково м'язової системи та сполучної тканини
 • захворювання органів дихання нетуберкульозного характеру
 • захворювання серцево судинної системи
 • захворювання опорно рухової системи
 • захворювання нервової системи
 • захворювання порушення обміну речовин

 

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ:
 
 • захворювання органів дихання
 • захворювання верхніх дихальних шляхів
 • супутні захворювання кістково м'язової системи та сполучної тканини
 • захворювання органів дихання нетуберкульозного характеру
 • захворювання серцево судинної системи
 • захворювання опорно рухової системи
 • захворювання нервової системи
 • захворювання порушення обміну речовин

 

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
 
двомісні номери з усіма зручностями, двокімнатні двомісні номери "Люкс", двомісні номери підвищеної комфортності, однокімнатні одномісні номери "Люкс".

 

ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:
 
дискотека, танці, екскурсії, бібліотека, настільний теніс, пункт прокату, басейн, кіно, пляж, зали ЛФК, магазин-кафетерій, клуб, спортивні майданчики, дитячі ігрові майданчики, магазин, відеосалон, дитяча ігрова кімната.

 

ЦІНИ:

ДП "Клінічний санаторій "Примор'є" для дітей з батьками"

АДРЕСА:
 

вул. І. Франко, 2/27, м. Євпаторія, АР Крим, Україна, 97411.

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 16502330.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 010379.

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АВ 567552 від 28.10.2010 р.