ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

 

 

 ВІННИЧЧИНА

Серцем України є Вінниччина. Це багатющий і одночасно маловідомий для пересічного громадянина край.

Територія Вінницької області досить різноманітна. На північному рубежі є ознаки полісся, потім воно плавно переходить у лісостеп. Південна частина області переходить у степ, який тягнеться аж до Чорного моря. Клімат області — помірно континентальний, середня температура січня: −6°С, середня температура липня: +19°С. На території області поширені ліси здуба, граба, липи, ясена, клена, в'яза та  протікає 204 річки.

Вінниччина має чим порадувати гостей. Недарма її називають «гірською країною, де немає гір». Особливо це помітно у Придністров’ї: еолові стовпи, скелі-гриби, печери видування, стрімкі потічки, пороги, є навіть водоспади.

Вагому частку історично-культурної спадщини Поділля складають старовинні палацо-паркові комплекси, що є дзеркалом різних епох. Це справжні коштовності, в яких природа, архітектура, образотворче мистецтво поєднані в композиційно цілісний твір. Подільські палаци завжди були осередками найцінніших мистецьких колекцій, своєрідними вогнищами культури. Одним з найдавніших парків не лише на Поділлі, а й в Україні, є Печерський парк у Тульчинському районі.