ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

 ПРИАЗОВКУРОРТ

 Горбиста, прорізана ріками і балками місцевість півночі області поступово до півдня переходить у плоску рівнину, яка плавно ховається в хвилях незвичайного моря Азовського. Мілке, тепле, багате своїм біологічним змістом, Азовське море скрізь, чи то в Бердянську, чи то d Кирилівці, зваблює своєю неповторною красою, усюди почувається його нескорима чарівність і величезна притягальна сила. Було б Азовське море таким же глибоким, як і Чорне, воно стало б його затокою подібним по природних особливостях. Але, на відміну від замкнутих Каспійського й Аральського морів зв'язок зі світовим океаном (через Керченську протоку і Чорне море), воно зберегло і відносно постійний рівень своїх вод, і (завдяки своїм невеликим розмірам) їх значно меншу солоність у порівнянні з водами глибоководних відкритих морів.

У чому ж особливості відпочинку на Азовському морі? По-перше, азовські води містять 92 хімічних елемента, що під час купання легко проникають через поверхню шкіри і дарують нашому організму ті речовини, яких він потребує. Крім того, купання в морі чудовий гідромасаж. По-друге, стійкий і помірний режим сонячних випромінювань, характерних для Приазов'я, дозволяє регулярно приймати будь-які курси сонячних ванн. По-третє, золоті пляжі азовського узбережжя прекрасне місце для прийому піщаних ванн. І, нарешті, ні з чим не порівнянне повітря Приазов'я, яке море наситило всілякими цілющими елементами кальцієм, йодом, бромом, а степ напоїв ароматами трав. Літо жарке, із середньою температурою від 20°С до 23°С. Сонячний період складає більш 2380 годин у рік. Пляжі дрібнопішані, пологі. Улітку вода в Азовському морі прогрівається до 26°С і більше. Зима м'яка від 0°С до 4°С с нестійким сніжним покровом.

Перлиною північного Приазов'я по праву називається курорт Бердянськ кліматичний, бальнеологічний і грязьовий. До основних лікувальних факторів курорту поряд із кліматом відносяться грязі і мінеральні води, до складу яких входять органічні і неорганічні речовини, ферменти, біологічні стимулятори. Найбільш показовим ефектом грязелікування є вплив на місцеві запальні процеси. Викликаючи поліпшення живлення тканин, функцій кровообігу, грязелікування сприяє розсмоктуванню патологічних вогнищ. Мінеральні підземні води використовуються для лікувальних ванн. Вони стимулюють функції різних органів і систем, мають протизапальну, десенсибілізуючу і болезаспокійливу дію.

Приготовлена на основі підземної мінеральної води низьколужна хлоридо-натрієва мінеральна вода «Бердянська» по хімічному складу є аналогом таких відомих цілющих вод, як «Миргородська», «Куяль-ницька» і використовується для питного лікування. Вода «Бердянська» стимулює секреторний апарат травного тракту, підсилює тонус і рухову активність шлунково-кишкового тракту, поліпшує утворення і виділення жовчі, має протизапальну дію.