ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

 ОДЕЩИНА

 Одеський курортний регіон один з найстаріших і найпопулярніших у нашій країні. Передумовами до розвитку тут курортної справи стали надзвичайно сприятливі природні фактори: вдале сполучення морського і степового клімату, велика кількість сонячних днів, омиваюче узбережжя, тепле Чорне море, солоні водойми-лимани з цілющими грязями високої якості, достаток овочів, фруктів, винограду. Першим курортом Одеси був Куяльник. А вже в XX столітті починається становлення Одеси, як приморського кліматичного курорту - Лер-мотовський, Аркадія, Великий Фонтан, хоча морські купальні існували тут і раніше.

Аркадія один із найбільших зелених масивів Одеси, примикає до адміністративного центра міста і тягнеться на південь уздовж прибережної смути моря. У Древній Греції словом «Аркадія» називали ідилічний край пастухів і мисливців, «райський куточок», призначений для щасливого і безтурботного життя на лоні природи. Великий Фонтан традиційно курортний район, розташований у мальовничому місці, південніше Аркадії. У зеленій зоні багато старих дерев. Це один із найбільших і найпопулярніших приморських курортних районів Одеси. Море в цьому місці має особливий колір. У районі Великого Фонтана розташовані впорядковані міські пляжі (10-а, 13-а, 16-а станції). Свою назву він одержав у ті роки, коли ще не був побудований водопровід і молоде місто користувалось водою з під рунтових джерел «фонтанів».

Каролино-Бугаз Затока кліматичний курорт, що знаходиться на величезній піщаній косі. На багато кілометрів уздовж берега простягнулися чудові пляжі, покриті дрібним чистим піском. До того ж берега Каролино-Бугаза з однієї сторони омиваються водами Чорного моря, з іншого боку прісноводним Дністровським лиманом. Одним з важливих природних факторів одеського курортного регіону є клімат, що використовується у комплексному лікуванні хворих. Клімат тут м'який, помірний. Середньорічна відносна вологість повітря дорівнює 78%. Своєрідним регулятором кліматичних умов є Чорне море: узимку воно зм'якшує морози, а влітку послабляє спеку. Купальний сезон звичайно починається в червні при температурі води 19°С, 20°С. Іноді така температура встановлюється вже в травні і зберігається до вересня. Слід зазначити, що в окремі дні температура морської води підвищується до 23°С, 25°С.

За 13 км від центра Одеси біля підніжжя Жевагової гори на правом узбережжі Куяльницького лиману розташований курорт Куяльник. На думку деяких дослідників, назва курорту зв'язана з високою концентрацією солі у воді лиману. Основними лікувальними факторами курорту Куяльник є еталонна, особливо коштовна, сульфідно-мулова грязь, ропа і мінеральна вода. Куяльницькі грязі за своїми лікувальними властивостями визнані еталонними. Вони містять комплекс біологічно активних речовин, макро-і мікроелементів, сприяють зменшенню запальних процесів, стимулюють захисні і пристосувальні реакції, відновлюють функції ушкоджених органів і систем організму. Важливе лікувальне значення має ропа Куяльницького лиману, що містить у розчиненому виді багато різноманітних мінеральних з'єднань. Мінеральна вода «Куяльник» для внутрішнього застосування з успіхом використовується для лікування хворих із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. На курорті проводиться лікування хворих із захворюваннями нервової системи, опорно-рухового апарата, жіночої і чоловічої статевої сфери.