ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

 МИКОЛАЇВЩИНА

 Миколаївська область розтошована на Півдні України в межах Причорноморської низовини. За свідченням археологів, тутешня місцевість була заселена ще в бронзову епоху. Археологічними розкопками відкриті залишки скіфських і сарматських курганів і житла, сліди поселень древніх слов'ян. У V VI століттях до нашої ери в Північному Причорномор'ї були засновані грецькі міста-колонії. Найбільшим серед них була Ольвія, залишки якої знайдені неподалік від Очакова.

У різні часи на Північному Причорномор'ї володарювали татаро-монголи, литовські князі, турки. Наприкінці XVII століття Очаків було узято штурмом військами під командуванням О.В. Суворова. Деякі свідчення давніх днів збереглися дотепер. На Кинбурнській косі, у самому місті і його околицях виявлені сліди стародавніх укріплень, підземні ходи, склади, вціліла частина фортечного вала. Клімат курорту теплий, помірно вологий. Літо сухе, тепле максимальна температура повітря коливається від 35°С до 40°С. Зима помірно м'яка, середньорічна температура 10°С, відносна вологість у червні-вересні 50 60%. Восени довго стоять ясні, погожі дні.

Сполучення степового повітря, напоєного ароматом різнотрав'я і морського, утримуючого аеро-іони солей брому і йоду, є лікувальним. Тут рівною мірою добре відпочивати узимку і влітку, корисні прогулянки на свіжому повітрі в будь-яку пору року. Повітряний басейн відрізняється особливою чистотою, стабільний і постійно насичений речовинами, що благотворно впливають на організм. Уздовж узбережжя нескінченною смугою тягнуться дрібнопіщані пляжі, що поступово переходять в море. Купальний сезон починається в травні і закінчується в жовтні.