ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

 ХАРКІВЩИНА

 Харківська область знаходиться на вододілі рік системи Дону і Дніпра, у степовій і лісостеповій зонах. Основні лісові масиви знаходяться в її північно-західній частині. Найбільш поширені листяні породи дуб, клен, липа, ясен, верба, береза, дика груша. У таких затишних, мальовничих куточках знаходяться курорти Харківщини. Клімат помірно континентальний.

Зима холодна, з нестійкою погодою. Середня температура січня складає від -7,2°С до -8,4°С, Влітку спека, середня температура липня коливається від 20°С до 21,4°С. Середньорічна кількість опадів від 457 мм на сході і до 536 мм на заході. Влітку і восени переважають західні вітри, узимку і навесні південно-східні і східні. В області є значні запаси маломінералізованих вод гідрокарбонатного кальцієвого складу, хлоридних натрієвих різної мінералізації. Курорт Березовські мінеральні води (санаторій «Бермінводи») знаходиться в 25 км від Харкова в мальовничому парку, чисте, насичене киснем, повітря якого змішується з повітрям навколишніх полів. Основним лікувальним фактором курорту є мало-мінералізовані гідрокарбонатні кальцієво-натрієві мінеральні води, що містять кремнієву кислоту й органічні речовини.

Вивчення мінеральної води «Березівська» почалося в 1862-1863 роках, коли проведені дослідження показали наявність у ній заліза, кальцію, магнію, що дозволять фахівцям згодом назвати оздоровницю Українським Желєзноводськом. Слабомінералізована Березівська вода володіє «властивістю промивання», маючи сильну сечогінну дію. Під впливом прийому цієї води з тканин організму виділяються шлаки, що має велике значення. Березівська мінеральна вода містить велику кількість кремнієвої кислоти. Кременистим водам властива різноманітна і високоефективна лікувальна дія протизапальна, болезаспокійлива, седативна. Березівська мінеральна вода ефективна при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, при порушенні обміну речовин.