ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

 АЛУШТА

 Південний берег Криму, цей райський куточок, починається з Алушти, з чудової долини, що збігає до моря з навколишніх гір. Це край майже вічного літа. З півночі він захищений неприступною стіною Яйли головної гряди Кримських гір, а море зігріває його узимку своїм теплим подихом.

Дивно красиві тут пейзажі з фантастичними скелями, водоспадами, пишною субтропічною рослинністю. На ділянці від мису Айя до Алушти гірська гряда на кілька кілометрів відступає від берега моря. Ця вузька смуга землі і є Південним узбережжям Криму.

Алушта один з куточків цього чарівного краю. Вона знаходиться біля самого моря, у низов'ях двох гірських річок Улу-Узень і Демерджі. Яйлу тут представляють три високих гірських масиви Бабуган-Яйла, Демерджі і Чатирдаг. Вони не тіснять місто, не стискають його з двох сторін, відступивши від моря значно далі, ніж в інших місцях південного узбережжя.

В Алушті винятково сприятливі умови для клімато-лікування. Завдяки тому, що гори з півночі захищають її не так щільно, як, наприклад, Ялту, а невисокі перевали через гірську гряду служать своєрідними кватирками, літо тут не дуже спекотне, а осінь тепла, кількість сонячних днів близько 290 на рік. Навіть узимку в Алушті тримається плюсова температура (лютий 2,8°С, липень 23,9°С), а середньорічна температура складає 12,2°С.

Море в Алушті тепле (середньорічна температура 14,2°С), особливо в серпні (середньомісячна температура 23,9°С). Влітку і ранньою осінню повітря в Алушті сухе, причому воно постійно циркулює й оновлюється. Бризи вдень приносять з моря цілюще повітря, насичене дрібними часточками солей, а з заходом сонця прохолодне чисте повітря гірських лісів. Для аеротерапії важко бажати кращого.

Через кілька днів після приїзду людина починає дивитися на навколишній світ з непідробленим, жвавим інтересом. А в Алушті і її околицях є на що подивитися. Пам'ятники старовини мимоволі змушують представити краплю води, що раптом відбила світ. Це гора Демерджі і її Долина Примар єдине місце в Криму, де можна побачити дійсні «Брокенські примари». Це Кутузівський фонтан, пов'язаний з ім'ям найбільшого полководця Росії, істинною гордістю Вітчизни. Це природний заповідник, який зберіг у самому серці Кримських гір шматочок первозданного життя.

Смуга пляжів починається з курортного передмістя Алушти Робочого куточка, в минулому Професорського. Тут дуже добре купатися: дно моря рівне, без великих каменів і небезпечних ям, недалеко від берега починається глибина. У Робочому куточку свій мікроклімат, більш м'який, чим в Алушті. Розкритий назустріч морю і сонцю, який добре продувається бризами, Робочий куточок надійно захищений горами від континентальних вітрів.